Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

cisticni tumor

Почетак Forum Ginekologija cisticni tumor

Ова тема садржи 2 одговора, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  mama 1 година, 8 месеци раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 3 (од 3 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #2496 Одговор

mama
    Учесник

Imam 28god i dva deteta od 4 i 1god.Nakon problema sa probavom,varenjem,nadutoscu i kašnjenjem men struci je javila sam se svojoj dr koja je ustanovila cistini tu na levom jajnika 50×53 koji se sastoji od 3 septe.tu markeri su mi bili dobri sad sam ih ponovila i cekam rezultat. Zanima me da li te septe ukazuju na nešto maligno i da li je neko imao sličnih problema i kako se istih resio?

#2518 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Postovani,
    Ne moraju da ukazuju na maligni proces ali je potrebno da se uradi potpuna dijagnostika kako bi se utvrdilo o kakvoj se promeni radi.

#2519 Одговор

mama
    Учесник

Hvala vam na odgovoru i drugi tu markeri su dobri i kažu da nije maligno rađen je još jedan uz čekamo da ode menstruacijom ako ne hiruski..

Гледање 1 чланка - 1 до 3 (од 3 укупно)
Одговор на: cisticni tumor
Ваши подаци:

,