Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Cudna menstruacija

Почетак Forum Preporuke, utisci, sugestije Cudna menstruacija

Ова тема садржи 3 одговора, има 4 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  Јелена 3 месеци, 1 седмица раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #6031 Одговор

Ana33

Poštovanje, imam pitanje dobila sam menstruaciju 20.5.koja je bila braon i trajala je dva dana a prethodna je bila 21.4. I skroz normalana. Juče tj 8.6. Sam ponovo dobila čini mi se do sad normalnu menstruaciju. Inače mi je uvek redovno i obilno, ne koristim pilule niti neke hormonske tablete. Još nešto sam zaboravila pre nekih desetak dana sam imala tolike bolove u donjem delu stomaka koji su trajali 4-5h tu oko jajnika da nisam mogla da se ispravim a trenutno nisam u mogućnosti još 10tak dana da odem kod ginekologa a brinem. Ne znam da li moze biti trudnoća ili svašta mi pada na pamet. Unapred zahvalna!!!

#6032 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Ana,

na žalost bez pregleda Vam ništa bliže ne možemo reći. Ukoliko se ponovo jave bolovi javite se ginekologu, ukoliko sumnjate na trudnoću – uradite test.

#7910 Одговор

Smaracica2
    Учесник

Postovani,poslednju menstruaciju sam ocekivala 15.02.a sada je 02.03. Radila sam testove na trudnocu ali svi su bili negativni.Pijem kontraceptivne pilule i uvek imam zasticen odnos sa deckom. Uvek su mi varirali dani na koliko dobijam sledecu menstruaciju ali ne ovoliko. Danas sam primetila smedje braonkasti iscedak na gacicama. Da li je moguce pored sve te zastite da se radi o trudnoci? Obraticu se ginekologu samo zelim prvo da se ovde pripremim na informacije koje cu tamo da dobijem. Hvala u napred.

#10005 Одговор

Јелена
    Учесник

Postovano, menstruacija mi je kasnila 35 dana, imala sam braon icedak u velikoj kolicini to je trajalo dva dana, posle sam dobila i sve je bilo normalno. I sada opet ide to braon bas obolno vec neka 2 dana. Bila sam kod ginekologa pre dva meseca i rekao je da je sve u redu, nije mi jasno od cega ovo moze da bude.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
Одговор на: Cudna menstruacija
Ваши подаци:

Call Now Button
,