Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Da li je moguca trudnoca?

Почетак Forum Trudnoća Da li je moguca trudnoca?

Ова тема садржи 18 одговора, има 8 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 4 месеци раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 14 (од 19 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #2445 Одговор

nera7
    Participant

Prvi seks. Djevojka ima neredovnu menstruaciju. Zadnju se zavrsila negdje oko 1 Marta. Seks smo prvi imali 3 Marta , bez zastite. Nisam osjetio erekciju , ali kad sam izvadio polni organ bila je samo jedan tacka bijela na njemu, a polni organ je bio suv . Kada je otisla kuci 2 sata, imala je malo krvarenje i malo je stomak bolio. Posle 2,3 dana sve normalno. Da li je moguca tu trudnoca? Hvala

#2448 Одговор

Mala verovatnoća.

#2451 Одговор

nera7
    Participant

Evo dns je dobila kao kaze menstruaciju posle 4 dana. Da li to moze biti implatancijska krv? Prezadnja se zavrsila 1 marta. A ovu je sad dobila 7 marta? Da li je to moguce

#2452 Одговор

Enna
    Participant

Postovani.. da li je moguce da menstruacija koja inace traje 5-6 dana i bude obilnija.. nekad traje samo 2 dana,potom treci dan nista,a 4. I 5. Smedjkasto rozi iscjedak.. ili se radi o tzv laznoj menstruaciji tj trudnoci.. da li dakle zbog stresa il neceg drugog moze skratit trajanja menstruacije?

#2456 Одговор

Postoji mnogo razloga za poremećaj menstrualnog ciklusa. Ukoliko sumnjate na trudnoću – uradite test.

#2478 Одговор

Nina94
    Participant

Išla sam na redovnu kontrolu kod ginekologa 11.02. radio je ultrazvuk i endometrijum je bio 15mm sekretorna faza i obavestio me je da mi menstruacija uskoro sledi. Redovno dobijam na 30-31 dan (svakog 15og u mesecu).Nakon ovog pregleda znajući da nisam u plodnim danima i da sam na dan od menstruacije imala sam 2 nezaštićena odnosa sa dečkom 14.02. jedan za drugim (obrisali smo sve između, ali nisam sigurna da li je prošlo barem 5 minuta između odnosa i korišćen je prekinuti snošaj).Nisam dobila tog 15og već mi je kasnilo nedelju dana i dobila sam 22.02. Menstruacija je bila normalna.Uvek imam bolne grudi pred menstruaciju 7 dana tako sam i onda bolove dobila 15.02. 7 dana pred.Sada je 18.03. ja nemam bolove što verovatno znači da će mi mentruacija kasniti.Kolike su šanse da sam trudna?

#2479 Одговор

Enna

Nikakkve.. stres i razmisljanje samo ce odgodit menstruaciju.. a prekinuti snosaj i ne uzrokuje toliko cesto trudnocu koliko ces procitati na internetu.. sve ce biti ok.

#3702 Одговор

Enna

Postovani,zadnjih 5 ciklusa bili su u trajanju od 32,28,31,32,32 dana.
    Danas mi je 34 dan ciklusa a jos nemam ni naznake da ce menstruacija stici. Zadnji spolni odnos sam imala prije 3 mjeseca tako da je trudnoca iskljucena. Prije 10ak dana sam koristila vaginalete zbog neugodnog mirisa i iscjedka, papa test uredu takodjer. Uvijek pri pregledu ginekologa sve je bilo uredu. Kakva je mogucnost da menstruacija kasni zbog vaginaleta? poprilicno sam uznemirena.. hvala na odgovoru

#3706 Одговор

Žaki kiselinaa
    Participant

Poštovani,imala sam nezasticen odnos sa deckom(tj.pukao je kondom) 07.01,popila sam escapelle 10 sati nakon odnosa,redovnu menstruaciju sam trebala da imam 10.01,s tim da sam 13-og ‘dobila’ i trajalo mi je 3-4 dana. Jel ima neke sanse da je to bila ‘lazna’ menstruacija posto je kratko trajala i nije islo puno? Nadam se da nisam ostala u drugom stanju. Inace imam redovnu menstruaciju,pijem Lindynette.

#3711 Одговор

@enna – moguće je da je izostanak menstruacije zbog hormonalnog poremećaja mada postoje i drugi razlozi. Savet je da se javite ginekologu kako bi se utvrdilo o čemu se radi.

@Žaki, Šanse za trudnoćom su izuzetno male imajući u vidu da koristite kontraceptivne pilule kao i da ste popili Escapelle.

#3725 Одговор

Jovan

Zelim da pitam je li moguca trudnoca na ovaj nacin. Dobio sam hand-job od cure pa posle nekih sat-dva, trljali smo se ja sam obicno to radio oko klitorisa. Cura je nevina, posle toga trljanja, par sati posle je dobila neku menstruaciju koja je trajala nekoliko dana. Sada ova sledeca kasni, ali njoj menstruacija je nekad znala kasniti po 3-4 meseca kako mi prica. Sad nam je jedna izostala, pa me eto to malo muci, pa ne znam. Znaci polni organ se trljao usmine i klitoris (pre toga sam svrsio sat ipo do 2), pa kao takav sam to radio. Nisam nista vise. Cura je nevina, zelim da to i ostane, a strasti nas malo uzbudise i sve na tome osta. Jel ima sanse da je trudna postovani doktore ? Verovatno je i smesno i glupo pitanje, ali razmisljam o tome pa me muci zato se odlucih da je bolje da pitam.

#3730 Одговор

Šansa je izuzetno mala.

#3758 Одговор

Aleksandra Milincic
    Participant

Postovani, menstruacija je uredna, bila je 26. decembra, nezasticeni odnos sam imala 25. januara, dva dana pre toga popila sam pilulu eskapele, menstruaciju sam dobila 27.januara.Da li je moguca trudnoca?

#3764 Одговор

Šansa je samo teorijska.

Гледање 1 чланака - 1 до 14 (од 19 укупно)
Одговор на: Da li je moguca trudnoca?
Ваши подаци:

,