Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Da li je moguca trudnoca?

Почетак Forum Trudnoća Da li je moguca trudnoca?

Ова тема садржи 25 одговора, има 10 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  dr Djordje Petkovic 2 године, 3 месеци раније.

Гледање 15 чланака - 15 до 26 (од 26 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #3805 Одговор

Jovanica

Da li je moguca trudnoca 2 nedelje nakon sto sam imala spontani i uradjena mi je vakum aspiracija?

#3840 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Teoretski moguće je.

#3947 Одговор

Alucard Hellsing
    Учесник

Poštovani,

Imala sam 4. marta nezaštićeni spolni odnos, partner je svršio u meni. Zadnju menstruacija sam imala od 2.marta do 6. marta. Radila sam test na trudnoću 10 dana nakon snošaja i test je bio negativan. Trenutno imam bolove u grudima, napetost, bol u ledjima i učestalo mokrenje. Postoji li mogućnost da sam u drugom stanju? Srdačan pozdrav.

#3949 Одговор

Alucard Hellsing
    Учесник

Ispravka: 8. marta nezaštićenog spolnog odnosa*

#3953 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana,

rano ste uradili test. Potrebno je da prođe minimum 2 nedelje.

#4583 Одговор

Sara Angeles
    Учесник

Pozdrav..u odnos s momkom sam usla ima 5mjeseci prije su mi menstruacije bile neredovite prije odnosa kad san usla onda mi je bilo tocno svaki mijesec do danaa trebala sam dobit ima dva dana nos nisam dobila..pri odnosu ja i momak koristimo kao kontracepciju kondome i veoma smo oprezni sigurni smo da kondom nije puko i kad su bili plodni dani i sve to ali ja sam opet nesigurna ako nije ostalo na rukama pa iso navlacit opet kondom neznam mene zanima postoji li ikakva mogucnost trudnoce?hvala unapeijed

#4584 Одговор

Sara Angeles
    Учесник

Da napomenem zadnji odnos sam imala prije mijesec dana..postoji li ikakva mogucnost i jeli utjecalo na odgodu menstuacije to sto nisam dugo imala odnos

#4586 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Sara, ukoliko sumnjate na trudnoću – uradite test.

#4599 Одговор

Dragana Jakovljevic
    Учесник

Pozdrav, evo ovako, zadnju mens sam imala 25.6 ..25.7 sam trebala da dobijem sledecu a nisam , da napomenem ja i partner aktivno radimo na bebi vec par mjeseci, u vrijeme kada je trebala da dodje menst imala sam samo 3 dana malo nekog smedjeg iscjedka, i nista vise pd tata normalan beli sekret , radila sam vec 4 testa koja su pokazala negativno zadnji sam radila prije 7 dana, vadila sam krv i ona je pokazala negativno prije 7 dana, s tim da ja imam neke simptome trudnoce imala sam blago ziganje jajnika i blago ziganje u donjem delu stomaka, mnogo vise jedem nego inace, mnogo sam osjetljiva, moram cesto da mokrim imam glavobolje, zatvor, i stomak mi se malo naduvao tako da sada ne znam sta se desava , da li je moguce da sam trudna ? Hvala

#4600 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Ponovite betaHCG iz krvi i javite se ginekologu.

#4629 Одговор

Jelena

Poštovani,poslednja menstruacija mi je bila 11.07. imala sam nezasticene odnose 24,26,28.07. i 01.08 i 11.08. Pre pet dana sam osetila nenormalno jak bol u ledjima, trajao je par dana, mučninu imam jutarnju, nadimanje, bol u grudima. Trebala sam da dobijem 11.08. Kasnilo mi je tri dana dobila sam 14.08. I to sam primetila na papiru, međutim ta boja krvi je roza i ujutru je bilo jace pa do popodne dok nije islo nista i onda se ponovo pojavilo sutradan ujutru i traje i dalje ali u tragovima. Uradila sam danas test i pokazalo je negativno tj druga crta je bila bledunjavo roze boje. Interesuje me da li je moguce da je to implatacijsko krvarenje i da postoji mogućnost trudnoce i da li da odradim beta hcg ili da ponovim test za nekoliko dana?

#4632 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Uradite betaHCG i ukoliko se ne dobijete ciklus za nedelju dana javite se ginekologu.

Гледање 15 чланака - 15 до 26 (од 26 укупно)
Одговор на: Da li je moguca trudnoca?
Ваши подаци:

Call Now Button
,