Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Da li je moguce?

Почетак Forum Trudnoća Da li je moguce?

Ова тема садржи 9 одговора, има 5 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 9 месеци раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 10 (од 10 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #2679 Одговор

Tamara Taca
    Participant

Pozdrav! Poslenju menstruaciju sam imala 11.7. i ciklus mi traje 27 dana.
    Odnose sam imala 17, 18 i 22.7. Svaki put je ejakulirao u mene i poceli smo da radimo na potomatvu. Nemam neke posebne simptome, osim sto sam imala vrlo mlecan sekret, vec dva dana me bole bradavice i jednom mi je samo popodne bila muka. Da li moram da cekam izostanak menstruacije da bih radila kucni test za trudnocu? Ili vec mogu da ga uradim…?
    Hvala unapred!

#2682 Одговор

Tamara Taca

I evo juce i danas imam krvarenje kao menstruaciju, iako bi trebalo tek u nedelju da dobijem

#2691 Одговор

Poštovana Tamara, već možete uraditi test na trudnoću ukoliko u međuvremenu niste dobili menstruaciju.

#2848 Одговор

55555
    Participant

Moj decko je svrsio u mene dan nakon menstruacija,da li je moguca trudnoca? Uglavnom su mi menstruacije redovne,mozda 2 3 dana odstupanja i traju po 7 dana uvek. Imam 20 godina i trudnoca ne bi bila bas zeljena.. Unapred Vam hvala:)

#2849 Одговор

Postoji mala šansa.

#2856 Одговор

Bojan

Imao sam sa devojkom ne zasticene odnose,ali nikada do kraja,trebala je da dobije 22.10 ali su se samo pojavile dve crvene tackice i nista,24.10 uradila je test za trudnocu i bio je negativan,da li postoji mogucnost da je trudna,

#2857 Одговор

Blablatruc
    Participant

Pozdrav,

Imam sledeci problem, nadam se da mi mozete pomoci.
    Pre dva meseca sam imala prvi odnos (uz zastitu) i sve je proslo u redu. Pre dve nedelje imala sam ponovo odnos, sa zastitom-kondom je u pitanju, momak je ejakulirao u kondom, dok je jos bio u vagini. Nije pukao, ali se ja pitam da li je moguce da i u tom slucaju ostanem trudna, posto su mi tada bili i plodni dani. Jako se plasim nezeljene trudnoce, imam 20 godina, jedva sam se odlucila na odnos i sada sam u jakoj panici jer jos nema menstruacije (koja je redovna na 28 dana), a danas je vec 30. dan od prethodne. Nadam se da mi mozete pomoci.

#2858 Одговор

zabrinutalana123
    Participant

Imala sam nezaštićen odnos metodom prekinutog snošaja večer pred menstruaciju. Imali smo tu večer više odnosa metodom prekinutog snošaja. Ja sam dobila sutra ujutro. Da li je moguća trudnoća? Brine me jer sam u tom menstrualnom ciklusu popila pililu za dan poslije, pa ne znam da li je ta menstruacija koju sam dobila izazvana pilulom za dan poslije, a ja ipak ostala trudna. 2 sedmice nakon odnosa sam radila 2 testa i oba su negativna (ali sam popila čašu crnog vina navečer i nisam vidjela da to može utjecati na rezultat). Imam osjećaj kao da me stalno bole bubrezi, a možda i umišljam i da s mi se grudi povećale. Moguće je da ja to umišljam.. Ali me zanima da li sam mogla ostati trudna.. Molim vas za odgovor. Do nove menstruacije ostalo je još 10 dana, a ja sam jako nervozna. Inače menstrualni ciklus mi je 24 dana (nekad zakasni 3 dana). Je li se pod redovnu menstuaciju može smatrati ona koja kasni do 3 dana?

#2861 Одговор

Maka

Dobar dan. Zanima me da li test moze da pogresi 5 puta. Imala sam abortus 1 avgusta. Jos uvek nisam dobila. Kao sto sam napomenula radila sam vec 5 testova i svi su negativni. Odnose posle toga sam imala samo dva puta. 3 septembra i 18 septembra posle toga ne, da li bi test pokazao? Iako smo vodili racuna ipak se posle toga plasim.Danima me vec bole jajnici, i jedan dan mi curi onako kao braonkasto malo. Sledeci dan nista. I evo tako vec nedelju dana.

#2866 Одговор

@bojan – Uradite betaHCG iz krvi minimum 2 nedelje nakon poslednjem nezaštićenog odnosa.

@blablatruc – mala je šansa ali uradite test na trudnoću ukoliko Vam menstruacija bude kasnila.

@zabrinutalana123 – mala je šansa.

@maka – potrebno je da prođe minimum 2 nedelje da bi test pokazao pozitivno.

Гледање 1 чланака - 1 до 10 (од 10 укупно)
Одговор на: Da li je moguce?
Ваши подаци:

,