Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Da li je u pitanju herpes?

Почетак Forum Ginekologija Da li je u pitanju herpes?

Ова тема садржи 2 одговора, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Djordje Petkovic 9 месеци, 3 седмице раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 3 (од 3 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5307 Одговор

tinnataki
    Учесник

Molim vas za pomoc. Pre oko nedelju dana pojavio mi se svrab, peckanje i blagi bol u genitalnoj regiji. Sekret mi je pojacan ali ne mogu da odredim boju i gustinu jer samo vidim da mi je ves mokar, nista drugo. Takodje par puta kad sam se obrisala primetila sam kapljicu dve krvi. Danas dam otisla kod ginekologa i rekla mi je da je u pitanju herpes. Ja smatram da to nije moguce jer imam stalnog partnera vec 3 godine, a jedno druvom smo prvi partneri. Takodje nemam plikove, sto je glavni simptom herpesa. I da napomenem, pre nego sto se ovo pojavilo pila sam antibiotike zbog slivanja iz sinusa, i doktor mi je rekao da moze doci do vaginalne infekcije zbog antibiotika. Da li neko ima iskustva, zanima da li je stvarno herpes u pitanju ili mozda infekcija?

#5312 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Tinnataki,

s obzirom da Vas je ginekolog već pogledao, trebalo bi da poslušate ginekologa. Ukolko je u pitanju infekcija – ona se potvrđuje brisevima.

#5313 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Tinnataki,

s obzirom da Vas je ginekolog već pogledao, trebalo bi da poslušate ginekologa. Ukolko je u pitanju infekcija – ona se potvrđuje brisevima.

Гледање 1 чланка - 1 до 3 (од 3 укупно)
Одговор на: Da li je u pitanju herpes?
Ваши подаци:

,