Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Da li postoji mogucnosti trudnoce?

Почетак Forum Trudnoća Da li postoji mogucnosti trudnoce?

Означено: 

Ова тема садржи 13 одговора, има 9 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 6 месеци, 4 седмице раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 14 (од 14 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5405 Одговор

Maja A
    Учесник

Zadnju menstruaciju imala sam 21.12,Dan nakon prestanka menstruacije imala sam rizican odnos sa ejakulacijom.Nakon nedelju dana kasnjenja uradila sam test I bio je negativan,medjutim kasni mi vec tri nedelje.

#5408 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Majo,

javite se ginekologu kako bi se utvrdio uzrok kašnjenja menstruacije.

#5505 Одговор

Katarina Ilic
    Учесник

Zdravo,zamolila bih vas za malu pomoc. Ciklus mi kasni mesec i 15 dana. Uradila sam test i pokazao je pozitivan rezultat sa bledom drugom linijom,nakon 3 dana uradila sam jos jedan test i pokazao je ponovo pozitivan rezultat i ponovo sa bledom linijom ali za nijansu tamnijom od prethodnog testa. Zanima me da li je ovo znak trudnoce?
    Hvala u napred 😊

#5506 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Katarina, kako bi bili sigurni uradite betaHCG iz krvi. To je daleko pouzdaniji test.

#5585 Одговор

jelena petrovic
    Учесник

Zdravo prvi dan men.bio je 8.2 a nezasticeni odnos 15.2 radila sam test ali je bio negativan nakon toga mi je kasnilo dva dana i dobila sam 9.3 da li sam trudna?hvala

• Овај одговор је промењен 8 месеци раније од стране  jelena petrovic.
    #5587 Одговор

Djsdjsdjs
    Учесник

Doktore imao sam odnos sa curom, ali mi je pukao prezervativ posle jedno 5 minuta, ali nisam ejakulirao i imali smo odnos još jednom prije jedno 5 sati, da li spermatozoidi mogu da ostanu toliko dugo u penisu živi, bila je u plodnim danima i da li postoji mogućnost od trudnoće vp…

#5588 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovani,

ukoliko su odnosi bili nezaštićeni moguće je.

#5599 Одговор

Cupka
    Учесник

Postovani,
    Imala sam nezasticeni odnos dan pred pocetak plodni dana..inace mi je ciklus redovan na 28 dana..e sada mi kasni…postoji li mozda mogucnost da sam trudna?!

#5600 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovna Cupka,

ukoliko sumnjate na trudnoću najjednostavnije je da uradite test.

#5610 Одговор

Ivana Simic

Poštovani, imala sam trudnoću staru 4 nedelje. 10.3 sam u bolnici popila tabletu za abortus i taj isti dan dobila menstruaciju. Trajala je 5-6 dana. 12.3 uvece sam imala zaštićen odnos, medjutim prezervativ je pukao. Odmah sam ujutru otisla na kontrolu, rekli su mi da je prethodna trudnoća očiśćena, tacnije da je materica čista. Rekla sam im za ovaj problem, i rekli su mi da popijem escapelle, i ja sam je popila, tacno 25h od odnosa. Kolika je verovatnoća da sam trudna? Pozdrav!

#5611 Одговор

Ivana Simic

Pardon, 2.3 sam u bolnici popila tabletu, ja se izvinjavam.

#5613 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Ivana,

verovatnoća je mala.

#5723 Одговор

Nina-Nokti Nina
    Учесник

Postovani, pijem dzez vec 6mes. Dve tablete iz drugog reda sam popila za zakasnjenjem od 6h, posle dva dana sam dobila da pijem panklav i prokrvarila braonkasto. Pitala sam ginekologa da li panklav smanjuje dejstvo pilula rekla mi je da ne brinrm i da je to samo antibiotik a da je krvarenje od pilula i da prestanem sa uzimanjem kontracepcije. Tako da sam ja poslednju popila u nedelju uvece i to je bila 14 po redu, a vec sam u ponedeljak imala nezasticene odnose, tacnije pukao je kondom i sve je zavrsilo u meni. Malo sam u panici jer sam prekinula sa pilulama i ne znam moze li doci do trudnoce?

#5727 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Nina, s obzirom da ste imali nezaštićen odnos kao i da niste koristili pilule – trudnoća je moguća.

Гледање 1 чланака - 1 до 14 (од 14 укупно)
Одговор на: Da li postoji mogucnosti trudnoce?
Ваши подаци:

,