Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Da li sam trudna?

Почетак Forum Trudnoća Da li sam trudna?

Ова тема садржи 31 одговор, има 10 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 1 година, 4 месеци раније.

Гледање 15 чланака - 15 до 28 (од 32 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #2910 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Ponovite test za nekoliko dana ili uradite betaHCG iz krvi.

#4190 Одговор

marija

Postovani, zadnji dan menstruacije mi je bio 5.4 i posle toga sam prestala da pijem kontraceptivne pilule, imala sam rizican odnos 18.4 i nisam jos dobila a grudi su mi natecene, pa me zanima da li sam trudna jer sam uradila test(baby rapid) 8.5 i bio je negativan? Unapred hvala

#4198 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Trebalo bi da je test tačan. Ukoliko Vam kasni menstruacija uradite betaHCG iz krvi.

#4312 Одговор

Pevalic Alekszandra
    Учесник

Dobar dan. Vec jedno vreme radimo na bebi. Menstruacija mi kasni nedelju dana,a grudi me bole vec 2nedelje,pa bi me zanimalo,da ako sad uradim test da li bi pokazao vec tacan rezultat?i ako nije rec o trudnoci koji su moguci uzroci kasnjenja menstruacije i bol grudi?
    Unapred hvala!

#4315 Одговор

Despacito
    Учесник

Dobar dan. Imam jednu pitanje koje me jako brine. Imala sam nezaštićen odnos sa dečkom pre 2 dana ali je trajao svega nekoliko sekundi i ja sam za to vreme uspela da svršim, dok on uopšte nije svršio? Da li postoji razloga za brigu? Imam 19 godina i menstruacija mi je još uvek (od kad sam je dobila prvi put) veoma neredovna pa ne mogu da se oslonim na to kao pokazatelj. Hvala unapred.

#4319 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@Pevalic Aleksandra – test bi pokazao tačan rezultat.

@despacito – verovatnoća postoji. Uradite test najranije za 2 nedelje.

#4851 Одговор

I

Imala sam nezaštićeni odnos u avgustu, zatim na vreme dobila menstruaciju. Međutim, ovog meseca mi kasni, da li je moguće da sam zatrudnela?

#4854 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Ukoliko sumnjate na trudnoću – najjednostavnije je da uradite test.

#4920 Одговор

Postovani, poslednju menstruaciju sam imala 12.septembra i trajala mi je do 16.septembra, nakon toga imala sam nezasticeni odnos 17. I 23.septembra, a sada mi kasni menstruacija 5 dana i osecam vec 4 dana grceve i bol u donjem delu stomaka i ledja, da li postoji mogucnost da sam u drugom stanju? Unapred zahvalna na odgovoru!

#4921 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Ukoliko sumnjte na trudnoću – uradite test.

#4932 Одговор

joja02
    Учесник

Dobar dan,zanima me dali postoji sansa za trudnocu,ako uopste nije doslo do vrhunca kod muskarca?

#4935 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Izuzetno mala šansa.

#4938 Одговор

joja02
    Учесник

I samo mi recite molim vas,dali to vazi iako su bili plodni dani? Da je sansa za trudnocu izuzetno mala.Hvala puno na odgovoru.

#4939 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana joja02,

ukoliko Vam bude kasnilo menstrualni ciklus, uradite test na trudnoću.

Гледање 15 чланака - 15 до 28 (од 32 укупно)
Одговор на: Da li sam trudna?
Ваши подаци:

Call Now Button
,