Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Da li sam trudna

Почетак Forum Ginekologija Da li sam trudna

Ова тема садржи 53 одговора, има 17 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 7 месеци, 3 седмице раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 14 (од 54 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #2395 Одговор

Nika12345
    Учесник

Pozdrav
    Prvi odnos sam imala 4.1 (nezasticen) ali nije svrsio, zatim 8.1 jos jedan(nezasticen) ali nije svrsio, dobila sam 25.1, trajala je 7 dana, sve normalno kao i kod prosle menstruacije, posle je svaki odnos zasticen bio
    Kod mene je normalno da menstruacija bude neredovna, da li je moguce da sam trudna

#2396 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Male su šanse. Ukoliko sumnjate uradite test minimum 2 nedelje nakon odnosa.

#2397 Одговор

Nika12345
    Учесник

Proslo je 6 nedelja od prvog odnosa nezasticenog, nemam simptome, jesam imala nedelju dana posle odnosa, ali to su bili oni predmenstruacioni, od tada pazimo i ne zelimo da brinemo.

Da pitam, da li je moguce da dan nakon sto se menstruacija zavrsila i posle odnosa bude malo braonkastog sekreta?

#2398 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Moguće je.

#2399 Одговор

Nika12345
    Учесник

Ovih dana mi se javlja braon sekret, ranije sam imala problem sa hormonima i samim tim imala neredovne menstruacije, izgleda je pocelo opet to da mi se javlja.

#2412 Одговор

Uplasena11
    Учесник

Postovani

molim vas za pomoc i savet, jako sam uplasena.11.02 je bio prvi dan menstruacije,21.02 sam imala odnos sa momkom,koristio je kondom,ejakulirao je u mene ali kondom nije ni pukao ni spao,oboje smo proverili.Medjutim iz mene je izaslo 2 kapi neke bele tecnosti pa se ja bojim da li je to moja tecnost i da li postoji mogucnost trudnoce?

Hvala unapred

#2420 Одговор

Nika12345
    Учесник

Posle 7 nedelja sam uradila test, negativan je, sve u redu, jedini me plasi sto sam se malo ugojila, ali oduvek previse jedem.

#2428 Одговор

Nika12345
    Учесник

Proslo je 8nedelja od odnosa, posle 15 dana nakon odnosa dobila sam Menstruaciju, trajala 7 dana i to jako intezivno, trebala sam da dobijem 25og februara ali nisam, imala sam poremecaj hormona ranije i pila nesto, jer mi je svakog dana isao braonkast sekret, pre 10ak dana uradila sam baby rapid test sa popodnevnim urinom i negativan je. Ima li potrebe za brigom? Znaci test za trudnocu je uradjen 7nedelja posle odnosa-negativan.
    Cak i jednog meseca dok nisam imala svoj prvi odnos menstruacija mi je kasnila pola meseca skoro.

#2430 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Ne treba da brinete, test bi pokazao pozitivno 8 nedelja nakon odnosa.

#2441 Одговор

Nika12345
    Учесник

Tacnije 6 i po nedelja posle mi smo uradili test.

#2447 Одговор

TijanaBGD
    Учесник

Dobar dan Postovani,interesuje me da li sam trudna,imam 28 godina,zadnju menstruaciju sam imala 16.01. i od tada kao i pre toga imam redovne ne zasticene odnose,inace radimo na bebi,uvek sam imala redovne menstruacije,bez izostanka ciklusa,ovo je prvi put.Uradila nam jutros analizu krvi i pokazala je negativno,doktorka kaze da je velika verovatnoca da nisam trudna,al mi nije jasno zasto mi je toliko puno izostao ciklus?Unapred zahvalna na odgovoru.

#2450 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

Postoji mnogo razloga za izostanaka menstruacije. Potrebno je da se javite ginekologu kako bi se utvrdio razlog izostanka ciklusa.

#2514 Одговор

aleksandrasandra
    Учесник

Da li je mogu da zatrudnim ako sam imala odnose kad sam imala ovulaciju a pritom je decko svrsio u mene? Kolike su sanse sa zatrudnim? Hvala

#2515 Одговор

mama
    Учесник

Ti je valjda logično ako je odnos nezaštićen šanse su velike

Гледање 1 чланака - 1 до 14 (од 54 укупно)
Одговор на: Da li sam trudna
Ваши подаци:

,