Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Da li sam trudna

Почетак Forum Ginekologija Da li sam trudna

Означено: 

Ова тема садржи 72 одговора, има 20 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Dakica 2 месеци, 3 седмице раније.

Гледање 29 чланака - 29 до 42 (од 73 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #2764 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Moguće je.

#2768 Одговор

kriskendrick

Poštovani, imala sam dva zaštićena odnosa(kondom) 7.9., bez obzira na zaštitu oba puta dečko je ejakulirao van, ali nakon drugog odnosa primijetila sam bijelu tekućinu na plahti i zbog straha od neželjene trudnoće popila sam ellaone pilulu 9 sati nakon odnosa, nisam sigurna da li je to bilo u periodu ovulacije jer su mi ciklusi neredoviti, od 20 do 30 dana (najčešće 25) , a zadnja menstruacija mi je pocela 30.08.,a prema menstrualnom kalendaru bili su plodni dani, kolika je mogućnost trudnoće? Hvala na odgovoru unaprijed.

#2776 Одговор

Nikola

Imao sam odnos sa devojkom bez zastite, neposredno pre zavrsetka sam izvadio penis, nekih 2-3 sekunde, ali postojala je neka tecnost. Zanima me da li ona moze ostati trudna i sta je ta tecnost, s obzirom da je bilo malo pre zavrsetka?
    To se desilo sinoc, a od poslednje menstruacije,zavrsetka, je proslo 10 dana

#2777 Одговор

Nikola

Imamo po 18. godina
    Imao sam odnos sa devojkom bez zastite, neposredno pre zavrsetka sam izvadio penis, nekih 2-3 sekunde, ali postojala je neka tecnost. Zanima me da li ona moze ostati trudna i sta je ta tecnost, s obzirom da je bilo malo pre zavrsetka?
    To se desilo sinoc, a od poslednje menstruacije,zavrsetka, je proslo 10 dana

#2792 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@kriskendrick Šansa je mala, ali ipak uradite test na trudnoću najranije 2 nedelje nakon odnosa.

#2793 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@nikola Najverovatnije je presemena tečnost. U svakom slučaju imajući u vidu da je odnos bio bez zaštite postoji mogućnost trudnoće.

#2800 Одговор

mama
    Учесник

Ali iz iskustva mogu ti reci da je sansa za trudnocu mala gotovo nikakva..ne brini

#2894 Одговор

zabrinutalana123
    Учесник

Poštovani, da li sam mogla ostati u drugom stanju ukoliko sam sinoć, 3 večeri pred menstruaciju imala odnos bez zaštite i to više odnosa bez zaštite. Oba puta je ejakulirao van mene i to 15 sekundi ranije bismo prekinuli sa odnosom prije ejakulacije. Ja se tješim da nisu plodni dani… Međutim ne znam. Obično mi menstruacija dođe 24. 25. ili 26. dana menstrualnog ciklusa. Da li se takva menstruacija smatra redovnom? imam li razloga za zabrinutost? Molim što prije odgovor

#2895 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Mala je šansa. Koristite kontracepciju ukoliko ne želite da ostanete u drugom stanju.

#2897 Одговор

zabrinutalana123
    Учесник

Hvala vam puno. Brine me kako će organizam da odreaguje na kontracepcijske pilule… Ginekolg mi je propisao yaz, mislite da su one u redu? Planiram ih početi upotrebljavati. Isto tako me brine to što ova dva dana gotovo nikako nemam iscjedak. A valjda bih pred menstruaciju trebala da imam pojačan iscjedak… Je li možda to znak da menstruacija neće doći?

#3082 Одговор

devetnaestogodisnjakinja

Izvinjavam se na ovakvom izrazavanju, ali dolazila sam u kontakt (mastrubirala) sa predmetom koji se prethodno narazio na prilicno pristupnom mestu u kupatilu (pod tusem). Predmet jeste propusten kroz vodu, ali sam zaboravila cinjenicu da se decko tusirao pre mene pa me zanima kolike su sanse da je njegova semena tecnost zavrsila na predmetu, tj da sam u drugom stanju? (desilo se pre dve nedelje u mojim plodnim danima, trebala bih da dobijem ciklus za 10 dana. Ukoliko budem dobila – nisam trudna, a ukoliko ne budem – jesam, ili kako? mislim kako mogu da saznam da li jesam ili ne u nekom skorijem vremenskom perijodu).. Jos jednom, izvinjavam se zbog svog nestrucnog izrazavanja, i zahvaljujem unapred…

#3087 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Šanse da ste trudni su izuzetno male u domenu teorije. Ne bi trebalo da brinete, ukoliko ne dobijete menstruaciju na vreme, za svaki slučaj uradite test na trudnoću.

#3261 Одговор

Knina
    Учесник

Dobar dan.
    Ja vec 3-4 nedelje imam mucninu, povracam, osetljive bradavice, bolove u ledjima, cak i menstruacija mi je kasnila 2 dana i imala sam samo 4 dana ali uvek je trajalo 5-6 dana. Posle toga sam uradila kucni test za trudnocu (Baby Rapid) i posle 50s pokazalo pozitivno. Bila sam kod lekara ali nista nije video, cak me poslao i na beta-hcg da proverim ali je rezultat bio 0.100 i lekar je rekao da nepostoji trudnoca.
    Interesuje me da li je rano da lekar vidi trudnocu i da li je moguce da beta-hcg bude negativan ali da ipak postoji trudnoca???

Hvala u napred!

• Овај одговор је промењен 2 године, 10 месеци раније од стране  Knina.
    #3285 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@Aleksandara – Tako se obično i ostaje trudan.

Гледање 29 чланака - 29 до 42 (од 73 укупно)
Одговор на: Da li sam trudna
Ваши подаци:

Call Now Button
,