Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Da li sam trudna

Почетак Forum Ginekologija Da li sam trudna

Означено: 

Ова тема садржи 72 одговора, има 20 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Dakica 1 месец, 2 седмице раније.

Гледање 43 чланака - 43 до 56 (од 73 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #3288 Одговор

Ksenija

Pozdrav,kada se radi test na trudnocu iz krvi,da li je bitno u koje doba dana?

#3290 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Nije bitno doba dana za test iz krvi.

#3304 Одговор

Anamarija

Rezultat na trudnocu iz krvi,mi je <1.20,da li to znaci da nisam trudna?

#3305 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Znači da niste trudni (ukoliko je prošlo više od 15 dana nakon odnosa).

#3441 Одговор

Marinaa
    Учесник

Pozdrav, imala sam rizičan odnos prvog dana menstruacije. Ujutru sam dobila a naveče imala odnos. Posle tog menstruacija je trajala 15 dana, stalo je 4 dana a nakon tog je nastavilo jako malo da primecuje krvi. 30 proslog meseca sam dobila i trajalo je do 15og ovog meseca danas sam trebala dobiti ali nisam… Dodatne informacije u toku 15 dana je bila crvena normalna boja krvi, kasnije se pokazivla tamnija sa nijansama smedje boje. Da li mislite da sam trudna iako muskarac nije imao ejakulaciju.
    Molim vas odgovorite, hvala.

#3487 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Marina, mala je verovatnoća da ste trudni, ali ukoliko ipak sumnjate najlakše je proveriti testom.

#3756 Одговор

marija

Pijem pilule vec 6 meseci, pocela sam sa sedmom kutijom 16-og januara to je ponedeljak ali nisam popila u utorak i sredu i ostalo do kraja sam pila kako treba. U upustvu sam procitala, posto pijem inace legravan pilule, da trebam odmah da nastavim da pijem i da ne pravim pauzu od 7 dana. Pa me zanima dal mogu da ostanem trudna i da li treba da nastavim da pijem pilule ili treba da pravim pauzu od 7 dana. Hvala unapred

#3761 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Nastavite da pijete kako je napisano u uputstvu.

#3774 Одговор

Selena Rose

Postovani!
    Zadnju menstruaciju sam imala 9.1.2017., a 13.1. sspolni odnos s deckom, koristili smo kondom, i prekinuti snosaj.. da li je moguce prstima prenijeti spermije i ostati trudan? brine me to, jer mi kasni menstruacija, grudi me bole, a 3.2. na papiru sam primjetila malo krvi, mislila sam da je menstruacija ali kasnije vise nicega nije bilo. Napravila sam 10.2, i 11.2 testove na trudnocu i negativni su, prvi dan sam u sredini dana napravila, dakle nije bio jutarnji urin, drugi dan sam jutarnji urin, i kasnije sam jos jednom napravila. Zatim sam 13.02. ponovila test, u sredini dana, a 14.02. sam napravila na jutarnji urin, svi su pokazali negativno. da li je moguce da su krivo pokazali, da li je to rano za testove? i otprilike dan dva prije nego sam primjetila na papiru krv, kad sam isla na wc, bas je iscurio neki vodenasti iscjedak, i to samo tad, i od tad nema nikakvog ni iscjetka ni krvi, nicega.
    imala sam jednom, prije 2.g. otprilike cistu,to sam dobila tablete i od tad je sve ok bilo. da li je to zbog ciste mozda? nikako mi nije jasna ta krv, samo tad, to je bilo navecer, na papiru, stavila sam ulozak isla spavat i drugi dan ni traga krvi na ulosku. Pomozite! sto mi se desava? da ponovno napravim test na trudnocu?

REPLY

#3800 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Najverovatnije niste trudni. Ukoliko sumnjate ponovite test na trudnoću. Javite se ginekologu kako bi se videlo sta se dešava sa cistom.

#3852 Одговор

Akica1234
    Учесник

Pozdrav,imam jedno pitanje..Pokusavamo da zatrudnim,vec mesecima,inace mi je menstruacija na 28 do 35 dana(redje)..Danas mi je 35 dan ciklusa,jos uvek nisam dobila,niti imam simptome da cu dobiti..(inace su mi menstruacije jakoo bolne)..Radila sam test juce 34 dan,i bio je negativan..Pa bih htela da pitam da li to znaci da mogucnost trudnoce treba da iskljucim,zbog negativnog testa??I da li bih se trebala obratiti ginekologu zbog toga sto ne dobijam nikad na isti broj dana u mesecu? ili je to normalno..Hvala unapred na odgovoru.

#3869 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Ponovite test i javite se ginekologu.

#7564 Одговор

Milica

Postovani, imala sam menstruaciju 18.12.2018. Posle toga imala sam odnos sa momkom bez ikakve zastite dobila sam 12.01.2019. Neki 8 do 10 dana pre da li je to mozda znak trudnoce?

#7637 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Milice,

pročitajte tekst na našem sajtu -https://www.palmoticeva.com/rano-utvrdivanje-trudnoce/

Гледање 43 чланака - 43 до 56 (од 73 укупно)
Одговор на: Da li sam trudna
Ваши подаци:

Call Now Button
,