Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Da li sam trudna

Почетак Forum Ginekologija Da li sam trudna

Означено: 

Ова тема садржи 73 одговора, има 20 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Ivana 2 седмице, 1 дана раније.

Гледање 57 чланака - 57 до 70 (од 74 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #8216 Одговор

Jovana

Postovani odnos sam imala 21.januara kondom i prekinut snosaj. Naredna mens je malo kasnila sto inace biva. Od nje sam krenula sa kon.pilulama i sad dobijam redovno. Ali i dalje tripujem mogucu tridnocu jer sam malo dodala kg. U medjuvremenu bila i kod ginekologa uz nista nije pokazao ali mi je manje bila puna besika. A bila sam 5 nedelja posle odnosa. Radila test 8 nedelja od odnosa Senso pokazao negativno. Ne zelim da ostanem trudna ali i dalje brinem. Imali mogucnosti trudnoce?

#8220 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Jovana,

ukoliko i dalje sumnjate – uradite betaHCG iz krvi.

#8231 Одговор

Jovana

Koju vrednost bi trebalo da ima u slucaju trudnoce, a koju da je negativno? Uradicu sutra pa da bih znala odmah o cemu se radi. A kazite mi ima li mogucnosti da od kon.pilula dobijam posle odnosa redovno vec 2 ciklusa, da su one uticale? Inace u prvoj trudnoci izostanak menstruacije je bio od prvog meseca ako to ima.veze neke.

#8235 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Jovana,

u laboratoriji napišu referentne vrednosti. Pilula ne utiče na rezultat.

#8249 Одговор

Aleksandra Đorđević
    Учесник

Pozdrav, poslednja menstruacija je bila 19.02 i trajala je 2 dana, ovaj mesec nije došla, kasni mi 9 dana, pri tom imam mučnine, dijareju i beli mlečni sekret već 4 dana, radila sam test pre 4 dana negativan je, da li je trudnoća ili možda stomačni virus?

#8263 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Aleksandra,

ukoliko je test negativan, najverovatnije niste trudni.

#8722 Одговор

aanastasija

Zdravo, ni jednom nisam imala polni odnos ali pre 3 dana decko je bio kod mene kuci i u zanosu iz moje znatizelje ubacio je penis 3,4 puta (ni do pola). Ali me brine posto sam mnogo citala o toj presemenoj tecnosti da se nije nasla u tom trenutku tu. Meni je ovulacija danas pa sam zbog toga jos vise uplasena. A kada sam njega pitala da li je bio blizu ejakulacije, rekao je ne uopste. Ima li sanse za trudnocu? Hvala unapred!

#8776 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Anastazija,

šansa za trudnoćom je samo teorijska.

#9019 Одговор

cvetic92
    Учесник

Postovani,poslednja menstruacija mi je bila 20.04 a sad jos nisam dobila…Da li je moguce da sam trudna?Pila sam femisan a jer sam imala polisticne jajnike a htela sam da ostanem u drugom stanju.Kad bi mogla da uradim test,ili da odem na pregled?Hvala za odgovor

#9064 Одговор

Gale

Pozdrav!Suprug I ja vec par meseci pravimi bebu ali bezuspesno.Ciklus mi je redovan, dobijam na 28-29dana, traje mi 7 dana. Ovog meseca mi je trajalo 4 dana I to veoma oskudno u odnosu na regularnu mens.Prva 3dana je iole bilo krvi,vsc 4.bukvalno jedna kapljica.Radila sam test I bio je negativan.Da li je moguce da sam trudna?

#9075 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Prema testu niste. Ukoliko ipak sumnjate – ponovite test na nekoliko dana.

#9231 Одговор

Tijana

Imala sam seksualni odnos pre dve nedelje, nismo koristili kondom, ali je on ejakulirao van mene, par minuta pre ejakulacije, menstruaciju sam trebala dobiti pre 4 dana. Prethodne menstruacije su mi kasnile i jedna je cak izostala. Postoji li mogućnost da sam trudna?

#9277 Одговор

Aleksandra

Postovani,drugi put u zivotu sam imala odnos koji se desio sinoc.
    2x smo imali odnos bez zastite,
    zato sto je decko iskusniji od mene i znao je sta radi iako nije opravdanje za nekoriscenje zastite.
    Medjutim za tih dva puta,izvadio je na vreme i svrsio van vagine.
    Medjutim mene brine presemena tecnost da li bi ona mogla dovesti do drugog stanja?

#9692 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

@tijana – mala mogućnost postoji.

@aleksandra – postoji mogučnost.

Гледање 57 чланака - 57 до 70 (од 74 укупно)
Одговор на: Da li sam trudna
Ваши подаци:

Call Now Button
,