Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Da li sam trudna

Почетак Forum Ginekologija Da li sam trudna

Означено: 

Ова тема садржи 73 одговора, има 20 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Ivana 2 седмице, 5 дана раније.

Гледање 71 чланка - 71 до 74 (од 74 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #9882 Одговор

Aleksandar

Postovani. Devojka i smo imali odnose par puta i uvek su bili zasticeni. Ja se pre i posle odnosa tusiram i to vise puta iz paranoje, pazim na to da kondomi su ispravni i nikad ne koristim kondome koji stoje duze od mesec dana kad ih kupim. Pitanje je da li postoji sansa nekako da mi je devojka trudna?
    Jer zadnjih nedelju dana ima osecaj kao da treba svaki cas da dobije i nikako da dobije. Po nekom pravilu trebalo bi danas ali ona jos nije.
    Brine me to jer ne zelimo jos bebu, a ona jos nije dobila.

#9900 Одговор

Paranoicna

9.,10. I 11. 07. Decko i ja smo imali odnose.
    Koristimo dureks extra safe, on se pre i posle odnosa temeljno pere i svaki put je zavrsio u kondomu ali van mene i posle toga je isao da se tusira. Trebala sam dobiti 19.07. Ali sad je vec 25. 07. I nemam vise ni osecaj kao da cu dobiti. Plasimo se jer nismo spremni za bebu i ne zelimo trenutno. Da li postoji neka sansa da sam ostala u drugom stanju?
    Cudno je to sto stvarno on se vise puta pere i vodi racuna o svemu i pazio je maksimalno i cak nije zavrsavao u meni i to sa konfomom.

#9943 Одговор

Dakica

Postovani,ovulacija mi je bila 16.07, a ja sam imala nezaštićene odnose 17.07. Bez zavrsetka unutra. Menstruaciju dobijam na 28 dana,ali u poslednjih pola godine na 25. Sutra je 28 dan. Radila sam test,jedva se vidi jedna crta i druga ispred,kao da nije dobro dradjen test. Da li postoji mogucnost da sam trudna?

#10513 Одговор

Ivana

Imala sam ne zasticen odnos. Svrsio je u mene dan pre ovulacije. Da li ima mogucnost da ostanem trudna?

Гледање 71 чланка - 71 до 74 (од 74 укупно)
Одговор на: Da li sam trudna
Ваши подаци:

Call Now Button
,