Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Da li sam trudna

Почетак Forum Ginekologija Da li sam trudna

Означено: 

Гледање 71 чланака - 71 до 84 (од 87 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #9882 Reply
    Aleksandar
    Гост

Postovani. Devojka i smo imali odnose par puta i uvek su bili zasticeni. Ja se pre i posle odnosa tusiram i to vise puta iz paranoje, pazim na to da kondomi su ispravni i nikad ne koristim kondome koji stoje duze od mesec dana kad ih kupim. Pitanje je da li postoji sansa nekako da mi je devojka trudna?
    Jer zadnjih nedelju dana ima osecaj kao da treba svaki cas da dobije i nikako da dobije. Po nekom pravilu trebalo bi danas ali ona jos nije.
    Brine me to jer ne zelimo jos bebu, a ona jos nije dobila.

#9900 Reply
    Paranoicna
    Гост

9.,10. I 11. 07. Decko i ja smo imali odnose.
    Koristimo dureks extra safe, on se pre i posle odnosa temeljno pere i svaki put je zavrsio u kondomu ali van mene i posle toga je isao da se tusira. Trebala sam dobiti 19.07. Ali sad je vec 25. 07. I nemam vise ni osecaj kao da cu dobiti. Plasimo se jer nismo spremni za bebu i ne zelimo trenutno. Da li postoji neka sansa da sam ostala u drugom stanju?
    Cudno je to sto stvarno on se vise puta pere i vodi racuna o svemu i pazio je maksimalno i cak nije zavrsavao u meni i to sa konfomom.

#9943 Reply
    Dakica
    Гост

Postovani,ovulacija mi je bila 16.07, a ja sam imala nezaštićene odnose 17.07. Bez zavrsetka unutra. Menstruaciju dobijam na 28 dana,ali u poslednjih pola godine na 25. Sutra je 28 dan. Radila sam test,jedva se vidi jedna crta i druga ispred,kao da nije dobro dradjen test. Da li postoji mogucnost da sam trudna?

#10513 Reply
    Ivana
    Гост

Imala sam ne zasticen odnos. Svrsio je u mene dan pre ovulacije. Da li ima mogucnost da ostanem trudna?

#10755 Reply
    Dajana M.
    Учесник

Dobar dan,imala sam odnos 20 novembra i ejakulirao je u mene.Sledeci dan sam popila pilulu za jutro posle..Nakon nedelju dana sam uradila test bio je negativan,nedelju dana nakon tog testa sam dobila normalnu menstruaciju(tj. 1 decembra) trajala je 5 dana kao i obicno.I sada,skoro 2 nedelje od te menstruacije sam primetila kao braon sekret na vesu..Da li sam trudna iako sam uredno dobila tu menstruaciju? A posle menstruacije nije bilo rizicnkog odnosa.

#10767 Reply
    A
    Гост

Postovani,
    Imala sam nezasticen odnos sa deckom na dan ovulacije uz prekinut snosaj. Plasi me presemena tecnost. Grudi su mi nabrekle i osetljive. Kolika je sansa da sam trudna?

#10768 Reply
    Svetlana Dimitrijević
    Учесник

Postovani,dobijam redovne menstruacije svakog meseca.proslog meseca sam imala samo jedan nezasticeni odnos i msm da je bilo sve ok.Posle toga sam dobila i imala 5dana…evo za 6dana ocekujem ciklus opet,medjutim imam bol u zeludcu i stomaku vec 2-3 dana.uradila sam test i bio je negativan
    …..medjutim strah postoji i dalje…sta vi mislite?

#11156 Reply
    nikola jovanovic
    Учесник

Pozdrav,

Imala sam odnos sa deckom i svrsio je u mene.Popila sam tabletu posle 30h, ali sam neolanirano dobila 15ak dana ranije.Da li postoji mogucnost da sam trudna? Unapred hvala

#11534 Reply
    Branislav
    Гост

Dobro jutro.Moja supruga i ja smo imali odnos za vreme plodnih dana.Posle toga je dobila menstruaciju za nekih 24dana nije trajala dugo pa je dobila ponovo i trajala je krace. Dali moze da ostane u drugom stanju.

#11785 Reply
    Ana
    Учесник

Pozdrav
    Jutros kada sam usla i Isla na wc obavila nuzdu na toalet papiru kad sam se obrisala bilo je malo svetlo roze jedva vidljive krvi… Menstruacija mi kasni al je inace nemam redovno. Radila sam test na trudnoću i negativan je … Da li sam trudna ili ??

#11794 Reply
    Zabrinuta tinejdžerka
    Гост

Dobro veče, imam jedno pitanje. Ja i decko treba da spavamo i želimo da se zaštitimo na najbolji mogući način. Da li imate neki savet kako najbolje da se pripremimo za odnos. I njemu i meni je prvi put (savet za prezervativ).

#12348 Reply
    Tamara
    Гост

Pozdrav,
    Radimo na drugom detetu, dobila sam 7 dana ranije,i imala 3 dana,treci dan maltene ništa, nije me ni boleo stomak,niti bilo kakve simptome da dobiti koje inače uvek imam,…uvek dobijam maltene u dan i imam po 7 dana…sta mislite?

#12349 Reply
    ….
    Гост

Radimo na drugom detetu, dobila sam 7 dana ranije,i imala 3 dana,treci dan maltene ništa, nije me ni boleo stomak,niti bilo kakve simptome da dobiti…uvek dobijam maltene u dan i imam po 7 dana…sta mislite?

#12583 Reply
    Nenad
    Гост

Imao sam nezasticeni odnos sa devojkom, neposredno pre zavrsetka ja sam ga da izvinete izvadio i prekinuo seme da izadje da li je moguce da je semena tečnost zavrsila unutra, iako nije bio unutra do kraja

Гледање 71 чланака - 71 до 84 (од 87 укупно)
Одговор на: Da li sam trudna
Ваши подаци:

Call Now Button