Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Da li sam trudna

Почетак Forum Ginekologija Da li sam trudna

Означено: 

Гледање 85 чланка - 85 до 87 (од 87 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #13157 Reply
    Katarina
    Гост

Postovani,
    Zanima me par stvari,ima li smo nezasticen odnos cevrti dan mestruacije,on je izvadio pre nego sto je zavrsio,medjutim ja sam za svaki slucaj sutradan popila escapela pilulu,nakon tri dana sam dobila ponovi krvarenja koje je trajalo 3dana,sada mi redovna mestruacija kasni 5dana,uradila sam dva testa oba su bila negativna,da li ispak postoji sansa da sam ipak trudna?

#13183 Reply
    Jovanka Orleanka
    Учесник

Pozdrav,
    Poslednju menstuaciju sam dobila 2.8.2020.
    Kasni mi drugi dan.Generalno mi ne kasni,nego se javi 2,3 dana ranije. Juce i danas sam radila test koji utvrdjuje ranu trudnocu i nedelju trudnoce.Nalazi su negativni.Medjutim nisam radila test ujutru ( nije prvi jutarnji urin ).Da li to pravi problem ili mogu biti sigurna da su nalazi negativni?

Srdacan pozdrav!

#13860 Reply
    Tatiana Mikljan
    Учесник

Poštovani, imala sam jedan nezaštićeni polni odnos u toku plodnih dana i nekoliko dana, cca 6 dana mi se pojavilo oskudno krvarenje, u dva navrata crvene boje, ali u glavnom braon boje. Takođe, imam bolive nalik mensteualnim. Da li je moguće da sam ostala u drugom stanju, ili može biti nešto drugo? Hvala

Гледање 85 чланка - 85 до 87 (од 87 укупно)
Одговор на: Da li sam trudna
Ваши подаци:

Call Now Button