Da li sam trudna

Почетак Forum Ginekologija Da li sam trudna

Означено: 

• This topic has 88 одговора, 25 гласова, and was last updated 4 months раније by Nina Pajcic.
Гледање 85 чланака - 85 до 89 (од 89 укупно)
  • Аутор
    Чланци
    Katarina
    Гост

Postovani,
    Zanima me par stvari,ima li smo nezasticen odnos cevrti dan mestruacije,on je izvadio pre nego sto je zavrsio,medjutim ja sam za svaki slucaj sutradan popila escapela pilulu,nakon tri dana sam dobila ponovi krvarenja koje je trajalo 3dana,sada mi redovna mestruacija kasni 5dana,uradila sam dva testa oba su bila negativna,da li ispak postoji sansa da sam ipak trudna?

Jovanka Orleanka
    Учесник

Pozdrav,
    Poslednju menstuaciju sam dobila 2.8.2020.
    Kasni mi drugi dan.Generalno mi ne kasni,nego se javi 2,3 dana ranije. Juce i danas sam radila test koji utvrdjuje ranu trudnocu i nedelju trudnoce.Nalazi su negativni.Medjutim nisam radila test ujutru ( nije prvi jutarnji urin ).Da li to pravi problem ili mogu biti sigurna da su nalazi negativni?

Srdacan pozdrav!

Tatiana Mikljan
    Учесник

Poštovani, imala sam jedan nezaštićeni polni odnos u toku plodnih dana i nekoliko dana, cca 6 dana mi se pojavilo oskudno krvarenje, u dva navrata crvene boje, ali u glavnom braon boje. Takođe, imam bolive nalik mensteualnim. Da li je moguće da sam ostala u drugom stanju, ili može biti nešto drugo? Hvala

Jovana Stanisavljević
    Гост

Poštovani,
    poslednji ciklus sam dobila 17.11. i trajao je do 22.11. Poslednjeg dana ciklusa (22.11.), ali i 24.11. sam imala prvi “odnos” sa dečkom. Pre odnosa smo se zadovoljavali rukama. Odnos je bio sa kondomom. Probali smo tri puta da probijemo himen, međutim zbog mog bola nismo sigurni da smo uspeli, tako da nije ni došlo do njegove ejakulacije, ali me brine to što je 15ak, 20 minuta pre toga ejakulirao nakon zadovoljavanja rukom. Da li ipak postoji šansa da sam trudna? Da li se može zatrudneti i kada himen nije probijen u potpunosti? Hvala na odgovorima. Srdačan pozdrav.

Nina Pajcic
    Гост

Imala sam odnose sa deckom sa zastitom ali kada smo zavrsili primetili smo da je kondom pukao sa stvane u obliku kruzica precnika 1cm.On nije zavrsio u mene ali me brine jako ta presemena tecnost.Ne znam da li da pijem ,,za dan posle” ili ne?

Гледање 85 чланака - 85 до 89 (од 89 укупно)
  • Морате бити пријављени да бисте одговорили у овој теми.

Call Now Button