Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

da li sam trudna

Почетак Forum Ginekologija da li sam trudna

Ова тема садржи 7 одговора, има 5 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  dr Djordje Petkovic 6 месеци, 1 седмица раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 8 (од 8 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4156 Одговор

Prodaje Polovne Robe Pg
    Учесник

Poštovani, molim Vas da mi izadjete u susret i da mi odgovorite na ovo pitanje…radi se o sledecem, moja zadnja menstruacija je bila 21.04. i trajala je tri dana, nakon toga 26-tog sam imala nezasticeni odnos i naravno zelim da imam bebu. Prvi put pokusavamo ja i suprug. Ubraku smo dvije ipo godine i ovo nam je prvi put da smo probali. E sad, racunala sam te neke plodne dane i ispada da su od 28 -og ili 29 -og…medjutim meni menstruacija nikada nije kasnila i obicno bude dan dva prije do tri…nikad nije kasnila. Medjutim jutros sam osjetila kao neke male mucnine, glavobolja, kao neka vrsta vrtoglavice…mislim da je ne moguce da sam trudna….

#4171 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Uradite test na trudnoću kako bi bili sigurni.

#4674 Одговор

Tanja Nikolic Siskovic
    Учесник

Izvinite mene interesuje 15.8 sam bila na vto uradila sam bhcg 120.7,14 dan interesuje me da li je to trudnoca i da li moze biti nesto drugo

#4700 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

betaHCG od 120 govori u prilog trudnoće. Konsultujte se sa ginekologom koji Vam je radio VTO.

#4964 Одговор

Petra

Postovani.
    Imala sam nezasticen odnos odma posle ciklusa.Dve nedelje potom osem mucninu,slabost,bolne grudi,otecen stomak.Odradila sam betu,beta mi je 0.1. Sta da radim,da ponovim vadjenje bete opet ili kako?

#4967 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Petra,
    sačekajte ciklus, ukoliko ne dođe na vreme ponovite betaHCG.

#5038 Одговор

Milica Klevernic
    Учесник

Postovani, danas sam radila test za trudnocu, pojavile su se dve crte. Crta u polju C bila je tamnija u odnosu na ovu u polju T, da li je to pozitivan rezultat?

#5055 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Verovatno. Ukoliko niste sigurni – uradite betaHCG iz krvi.

Гледање 1 чланака - 1 до 8 (од 8 укупно)
Одговор на: da li sam trudna
Ваши подаци:

,