Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Da li sam trudna?

Почетак Forum Trudnoća Da li sam trudna?

Ова тема садржи 3 одговора, има 3 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Djordje Petkovic 1 година, 1 месец раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4735 Одговор

ivanav
    Учесник

Imala sam nezasticen odnos sa deckom nisam bila u ovulaciji.Nije doziveo orgazam u meni i trajalo je jako kratko jer smo oboje bili nesigurni.Popila sam pilulu za dan posle odmah i javilo mi se blago krvarenje 5,6 dana posle uzimanja pilule.Sta to znaci ?
    hvala

#4740 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Moguće je da se javi takvo krvarenje od pilule. Ipak uradite test za svaki slučaj najranije 2 nedelje nakon odnosa.

#4837 Одговор

Milica Mucalovic
    Учесник

Radila sam inseminaciju 19.09 Sestog dana od inseminacije me stomak poceo probadati ko kad treba da dobijem,inace menstruaciju treba da dobijem 7.10 Danas mi je 10dan ins i radila sam test i negativan je.Da li je to rano da se vidi da li je doslo do trudnoce?

#4838 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Još uvek je rano. Uradite betaHCG iz krvi posle 14. dana nakon inseminacije.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
Одговор на: Da li sam trudna?
Ваши подаци:

,