Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Da li sam trudna? Hitno

Почетак Forum Trudnoća Da li sam trudna? Hitno

Гледање 15 чланака - 15 до 28 (од 32 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5425 Reply
    Jovana
    Гост

Postovani,

Poslednja menstruacija mi je bila 12.01., ciklus mi obicno traje 30 dana, a u poslednje vreme se desi da traje i oko 35. Naime, imam redovne seksualne odnose, a ono sto me zanima da jeste da li postoji mogucnost da sam ostala u drugom stanju, vec 10-ak dana imam mucnine po ceo dan s tim sto su u poslednja tri dana bas izrazene, posebno nocu, nisam povracala, samo mucnine pracene gorusicom?

#5426 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Poštovana Jovana,

ukoliko sumnjate na trudnoću -najjednostavnije je da uradite test.

#5444 Reply
    Nenica
    Учесник

U poslednje vreme dobijam menstruaciju ili tri dana ranije ili nekada pet dana ranije, dok je ranije menstruacija bila na 28 dana.
    Imala sam odnos sa deckom 4. i 5. dana ciklusa i on je ejakulirao oba puta u meni.
    Zatim smo 11.-og dana ciklusa imali odnos gde on nije ejakulirao u meni, ali smo nakon ejakulacije opet imali odnos.
    Posto se nakon prve ejakulacije nije obrisao, zanima me koja je verovatnoca da sam u drugom stanju, s obzirom na to da mi se ovulacija u poslednje vreme dogodi i par dana ranije nego inace?

#5450 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Poštovana Nenice,

pri nezaštićenim odnosima postoji mogućenost trudnoće. Ukoliko Vam bude kasnila menstruacija – uradite test na trudnoću.

#5489 Reply
    Anijela
    Учесник

Postovani,

Poslednja menstuacija mi je bila 23.01. , dva dana po zavrsetku ciklusa pojavio mi se braonkast sekret. Do sada mi se to nikad nije desilo, bila sam kod ginekologa 12.02. Rekao mi je da se na ultrazvuku vidi ges.vrecica ali da je jos rano da potvrdi trudnocu, odradela sam beta Hcg i rezultat je 46 , zakazala sam kod ginekologa ali sam bas nestrpljiva.
    Nemam nikakve simptome , osim osetljivih grudi. Da li ovim rezultatom moze da se potvrdi trudnoca??

#5493 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Poštovana Anijela,

po nalazu ste trudni ali je još uvek rano da se utvrdi ultrazvučno. Sačekajte nedelju dana pa se javite ginekologu na ultrazvučni pregled.

#5724 Reply
    Nenica
    Гост

Poštovani,
    Poslednja menstruacija mi je bila 2. marta.
    Da napomenem da uvek imam redovne cikluse 26-28 dana. Negde sredinom marta sam bila prehladjena, imala sam temperaturu i pila sam Sinacilin. Još uvek nisam dobila. Danas mi kasni tačno 23 dana. Radila sam početkom aprila dva kućna testa i bili su negativni, nakon toga i Beta Hcg, ali je i on negativan.
    Bila sam kod svog ginekologa, medjutim ona mi kaže kako vidi mešak, ali pored vidi i anehogena polja, kaže da ću najverovatnije da dobijem, a ako ne dobijem da opet uradim Beta Hcg jer ako ne dobijem moguće je da sam trudna. Ja od pre tri dana imam neki čudan braon iscedak, krvi nema uopšte, imam par puta u toku dana grčeve kao da ću da dobijem pa stanu. Da li je moguće da sam trudna? Inače imam i jake mučnine i vrtoglavicu.

#5858 Reply
    dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Nenice,

poslušajte Vašeg ginekologa.

#7795 Reply
    Tamara Dobrosavljevic
    Учесник

Caoo.nova sam.suprug i ja planirako bebu,radili smo na tome.sad mi kasni 2 nedelje.radila sam test baby rapid nije pokazao ni jednu crticu.posle toga sam odradila betu hcg iz krvi pokazao mi negativno. Sutra idem na pregled kod ginekokoga.sta mislite? Pozzz

#7805 Reply
    Abida Hodzic
    Учесник

Poštovanje! Imala sam odnose 26.01 i 04.02. Menstruaciju sam dobila 05.02. 2019. Medjutim par dana nakon menstruacije imam vrtoglavice(gubitak svijesti),mucninu ,gubim dah,umor,raspolozenje se mijenja iz minute u minutu,grceve u stomaku,povecan apetit,osjecam se kao napuhani balon. Do sljedece menstruacije imam 2 sedmice. Da li postoji mogucnost trudnoce ili sam sve umislila? Hvala

#8128 Reply
    dr Đorđe Petković
    Учесник

@Tamara – prema svemu što ste napisali – najverovatnije se ne radi o trudnoći.

@Abida – ukoliko Vam izostane ciklus – uradite test.

#9631 Reply
    Mina
    Гост

Pozdrav 🙂 Zadnja menstruacija mi je bila 13.06 do 17.06 Odnos smo imali 27.06.sad trebam dobiti za 9 dana.javili su mi se bolovi pri dnu stomaka.imam temperaturu povišenu.jako želimo da imamo dijete.dal se mogu tako rano javiti simptomi.pozz

#9668 Reply

Postovani, poslednja menstruacija je bila 20.06., a predzadnja 25.05., danas (06.07.) sam radila betu i daje vrednost 5724 mlu/ml, zanima me da li je to trudnoca i ako jeste kolika je? Pozdrav

#9688 Reply
    dr Đorđe Petković
    Учесник

@Mina – obično ne.

@Snežana – Trudni ste, kolika je trudnoća – morate da uradite ultrazvučni pregled.

Гледање 15 чланака - 15 до 28 (од 32 укупно)
Одговор на: Da li sam trudna? Hitno
Ваши подаци:

Call Now Button
,