Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Da li sam trudna? Hitno

Почетак Forum Trudnoća Da li sam trudna? Hitno

Ова тема садржи 30 одговора, има 16 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  milos stevcic 1 месец раније.

Гледање 29 чланка - 29 до 31 (од 31 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #10217 Одговор

Novak Dejana
    Учесник

Zadnja menustracija mi je bila 7.8 sad mi eto jasni jedan dan ali Bole me grudi strašno i kao neka nadutos u stomaku neka mucnina bez povracanja radila sam test pre tri dana dala mokracu u laboratoriju i bio je negativna dal je mogoče da se nije jos vodilo radim na bebi inače pa me zanima vaše misljenje

#10317 Одговор

Anabela Siladji
    Учесник

Zdravo,imala sam nezasticen odnos 22.avgusta i popila sam tabletu za dan posle u roku od 24 sata. Trebala sam da dobijem menstruaciju 8.septembra koju jos uvek nisam dobila. Imam mucnine,ali ne i nagon za povracanjem,glavobolju,nadutost stomaka… Imam osecaj kao da cu dobiti menstruaciju. Inace imam slab imunitet i anemicna sam. Da li pistoji mogucnost da sam trudna iako sam popila tabletu?

#10385 Одговор

milos stevcic
    Учесник

Doktore moja verenica je radila hcg test i rezultat je 133120 mlU/ml a normalna vrednost je <5.0. Da li to znaci da je trudna?

Гледање 29 чланка - 29 до 31 (од 31 укупно)
Одговор на: Da li sam trudna? Hitno
Ваши подаци:

Call Now Button
,