Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Da li sam trudna? Hitno

Почетак Forum Trudnoća Da li sam trudna? Hitno

Гледање 29 чланака - 29 до 38 (од 38 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #10217 Reply
    Novak Dejana
    Учесник

Zadnja menustracija mi je bila 7.8 sad mi eto jasni jedan dan ali Bole me grudi strašno i kao neka nadutos u stomaku neka mucnina bez povracanja radila sam test pre tri dana dala mokracu u laboratoriju i bio je negativna dal je mogoče da se nije jos vodilo radim na bebi inače pa me zanima vaše misljenje

#10317 Reply
    Anabela Siladji
    Учесник

Zdravo,imala sam nezasticen odnos 22.avgusta i popila sam tabletu za dan posle u roku od 24 sata. Trebala sam da dobijem menstruaciju 8.septembra koju jos uvek nisam dobila. Imam mucnine,ali ne i nagon za povracanjem,glavobolju,nadutost stomaka… Imam osecaj kao da cu dobiti menstruaciju. Inace imam slab imunitet i anemicna sam. Da li pistoji mogucnost da sam trudna iako sam popila tabletu?

#10385 Reply
    milos stevcic
    Учесник

Doktore moja verenica je radila hcg test i rezultat je 133120 mlU/ml a normalna vrednost je <5.0. Da li to znaci da je trudna?

#10693 Reply
    Irena
    Гост

Zdravo imala sam vanmatericnu u maju izvadjen mi je jajovod,pokusavam ostati trudna ali do sad nista.ciklus dobijam na 23-24 dana,ovog meseca 25,26 i 27mi dan sam imala braon iscedak a 28 dan t.j danas se pojavilo krvarenje,do sad mi se ovo nije desilo zvala sam svoju doktoricu ali termin tek u januaru….molim za misljenje hvata me neka panika.Pozdrav

#11009 Reply
    Miraw39
    Гост

Poštovani.
    Nezaštićen odnos sam imala 27.12. Zatim sam dobila dve MENSTRUACIJE, 13.1 I 8.2, ali sad se čudno OSEĆAM, odnosno osećam grčeve i nadutost stomaka, da li da uradim test ili je to posledica stresa kom sam izložena ovih dana?
    Pozdav, I hvala na odgovoru.

#11672 Reply

Dobila sam bila Menstruaciju
    Imala sam cetri dana i prestala je narazumem to

#11775 Reply
    Anica
    Учесник

Poštovani,poslednju menstruaciju sam imala 25.maja. Planiramo bebu pa smo imali nezaštićene odnose,poslednji je bio 5-og Maja, tacnije 12-og dana ciklusa. Par sati nakon toga, 6-og Maja sam imala krvarenje oskudnije koje je trajalo ceo dan sto je verovatno bila ovulacija. Cikluse imam na 27 dana. Ginekolog je rekao da ne može ultrazvučno da se vidi da li je bila ovulacija pa me je poslao da uradim progesteron koji je 21-og dana iznosio 13.13 ng/mL a vrednost je 5.16-18.56. Zanima me da li je došlo do začeća sa tom vrednoscu progesterona i ako je moguće da li je to previše niska vrednost da dodje do implementacije? Hvala!

#11776 Reply
    Anica
    Учесник

Poštovani, u prethodnom pitanju sam pogrešaka datume, u pitanju je Jun mesec.Hvala

#11777 Reply
    Anica
    Учесник

Poštovani,poslednju menstruaciju sam imala 25.maja. Planiramo bebu pa smo imali nezaštićene odnose,poslednji je bio 5-og juna, tacnije 12-og dana ciklusa. Par sati nakon toga, 6-og juna sam imala krvarenje oskudnije koje je trajalo ceo dan sto je verovatno bila ovulacija. Cikluse imam na 27 dana. Ginekolog je rekao da ne može ultrazvučno da se vidi da li je bila ovulacija pa me je poslao da uradim progesteron koji je 21-og dana iznosio 13.13 ng/mL a vrednost je 5.16-18.56. Zanima me da li je došlo do začeća sa tom vrednoscu progesterona i ako je moguće da li je to previše niska vrednost da dodje do implementacije? Hvala!

#11836 Reply
    Dunja
    Гост

Dobro veče,malo sam zbunjena i zabrinuta pa Vam pisem. Zadnju menstruaciju sam imala 06.05 inače mi nikad nije redovna od 28 dana do 35-36 dana.. sada mi kasni,imam bolove u krstima i grudima kao da ću da dobijem a nikako. Uradila sam betu pre 2 dana i rezultat je <0.1. zanima me da li je moguce da mi je ovulacija bila kasnije i da sam možda trudna a da to test nije pokazao? Inače sam radila sve preglede pre 3 meseca i sve je bilo u redu.

Гледање 29 чланака - 29 до 38 (од 38 укупно)
Одговор на: Da li sam trudna? Hitno
Ваши подаци:

Call Now Button