Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Diane 35

Ова тема садржи 1 одговор, има 1 глас и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 11 месеци, 2 седмице раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #2673 Одговор

Jaca

Postovani,pocela sam da pijem diane 35 zbog problema sa bubuljicama i prvu tabletu sam popila 6,7 dana nakon ciklisa i ispila sam 3 kutije za sada. Imala sam odnos sa deckom bez kondoma vise puta ali nikada nije svrsio u meni,vec smo posle nekog vremena uvek stavljali kondom. Ciklus sad dobila normalno na vreme,ali imam toliko malo kao da nisam ni dobila. Zanima me da li postoji mogucnost da sam trudna i koliko,su one sigurne kao kontracepcija jer nisam pocela prvog puta da ih uzimam prvog dana cikkusa?

#2694 Одговор

Pošto ste popili već 3 kutije Vi ste zaštićeni bez obzira što niste počeli prvog dana ciklusa. Imajte u vidu da nijedan vid kontracepcije nije 100 % siguran, tako da ukoliko sumnjate uradite test na trudnoću.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: Diane 35
Ваши подаци:

,