Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Dijareja i kontraceptivne pilule

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Dijareja i kontraceptivne pilule

Означено: 

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 2 дана, 11 сати раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #7792 Одговор

Ana805
    Учесник

Poštovani, pijem Daylette kontraceptivne pilule, prvu pilulu novog blistera sam popila preksinoć u 20h i zatim juče u 14h imala obilnu vodenastu dijareju (dakle 18 sati nakon pilule), nisam uzela dodatnu pilulu jer sam smatrala da je ova apsorbovana i da zaštita nije narušena, da li sam ispravno postupila? Juče sam redovno drugu pilulu popila u 20h, zatim sam nakon 5 i po sati, oko 1.30h opet imala dijareju, nakon pola sata sam popila dodatnu pilulu za svaki slučaj iako je prošlo više od 4 sata.Nakon toga više nisam imala stomačnih problema, zanima me da li mi je zaštita narušena s obzirom na to da sam manje-više postupila po uputstvu i da li mogu dalje da upražnjavam seks bez dodatne zaštite? Hvala unapred

#8119 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Ana,

trebalo bi da ste zaštićeni.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: Dijareja i kontraceptivne pilule
Ваши подаци:

,