Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Dilema, hitno

Почетак Forum Ginekologija Dilema, hitno

Означено: 

Ова тема садржи 3 одговора, има 4 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 6 месеци, 3 седмице раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4036 Одговор

Ana Tasic
    Учесник

Postovani, imala sam nezasticen polni odnos danas, u jednom trenutku sam osetila tecnost na vagini pri izlasku penisa, medjutim partner kaze da sigurno nije sperma jer nije svrsio uopste. To mi je drugi seksualni odnos uospte. Nameravam da popijem escapelle pilulu za dan posle. Htela bih da znam na sta treba da obratim paznju nakon toga?
    Hvala vam unapred.

#4037 Одговор

Ana

Poštovani,menstruacija mi nikad nije redovna(kasni),od 7-9 dana,imam 17 godina,pila sam eskapele i od toga mi se menstruacija promenila od predhodne,tacnije datumi,ali i dalje mi kasni od 7-9 dana.Da li ima razloga za brigu? (Ne mislim na trudnocu,nego neka oboljenja).Hvala.

#4043 Одговор

Ramona Dzeljadin
    Учесник

Zdravo htela bi da vas pitam jedno pitanje radi se o tome dali je moguce da postoji trudnoca ako je prva menstruacija bila 31.3.2017 trajala do 4.04.2017 dali moze biti da sam trudna nadam se vasem odgovoru unapred hvala.

#4047 Одговор

dr Đorđe Petković
    Главни мајстор

@ana Tasic – poštovana Ana, sve informacije su napisane u uputstvu Escapelle pilula.

@ana – Ne.

@Ramona – Kada je bio odnos? (u principu pri svakom nezaštićenom odnosu postoji mogućnost trudnoće).

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
Одговор на: Dilema, hitno
Ваши подаци:

,