Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

dilemica

Почетак Forum Plodni dani dilemica

Ова тема садржи 5 одговора, има 4 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 6 дана, 3 сати раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 6 (од 6 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4193 Одговор

ti ja na
    Participant

Pozdrav i poštovanje.
    dakle, menstruaciju sam prošlog mjeseca dobila 11.4, a ovog mjeseca 4.5.
    mensturacija me je prošla 9.5. i sutradan (10.5) sam imala odnos.. došlo je do pucanja kondoma.
    iako ne znam da li je kondom pukao tokom odnosa ili možda što je sperma pod velikim pritiskom ”izašla”
    uglavnom, strahujem od neželjene trudnoće, a Vaš odgovor bi mi pomogao. hvala mnogo

#4199 Одговор

Verovatnoća za trudnoćom je mala.

#4270 Одговор

Jelena

Poštovanje,imala sam odnos četiri dana pre ciklusa i došlo je do pucanja kondoma..zanima me da li može da dođe do trudnoće ili da popijem tabletu dan posle (za svaki slučaj) ?? Očekujem ciklus za tri dana…

#4284 Одговор

Mala je verovatnoća, ali kako bi bili sigurniji možete uzeti pilulu za dan posle.

#4443 Одговор

Imala sam nezasticen odnos 10.07,to je 11 dana posle pocetka dobijanja zadnje menstruacije i 14 dana prije pocetka sledece. Da li mogu biti trudna,jer evo pola godine pokusavamo ali bezuspesno,mada do sad nisam ni znala kako da racunam kada su mi plodni dani,pa se nadam da ovaj zadnji pit nisam pogresila. Hvala

#4445 Одговор

Trebalo bi da ste bili u plodnim danima.

Гледање 1 чланака - 1 до 6 (од 6 укупно)
Одговор на: dilemica
Ваши подаци:

,