Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Druga menstruacija nakon kiretaze

Почетак Forum Trudnoća Druga menstruacija nakon kiretaze

Ова тема садржи 17 одговора, има 6 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Jovana 5 дана, 20 сати раније.

Гледање 1 чланака - 1 до 14 (од 18 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4880 Одговор

Dobro jutro.Meni je nesto ne jasno.Imala sam kiretazu u julu mesecu,dobila sam menstruaciju 7 septembra,sad cekam drugu kasni mi vec dva dana,da li je to normalno? Nemam neke bolove u stomaku,niti bilo kakvu osetljivost grudi,sve je ok,ali mi kasni.Odnose sam imala 6 septembra,a ja dobila men.7. nije svrsio u mene nego ga je izvadio na vreme,da li postoji mogucnost da sam trudna? Ili mi mozda kasni jer sam presla na poslu u trecu smenu pa sam zamenila noc za dan pa sam poremetila to.Ja bi jako volela da mi kazete sta vi mislite o svemu tome.Hvala unapred

#4885 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Najverovatnije niste trudni. Sačekajte nekoliko dana, ukoliko ne dobijete menstruaciju uradite test na trudnoću.

#5242 Одговор

Nina

Imala sam keretazu 15.11 posle toga sam prvu menustraciju dobila na 40dana al malu ne obilnu i nista me nije bolelo,nakon 20dana dobila sam drugu bolnu i obilnu, i sad posle 17dana trecu ?? Da li je to neki poremecaj,sta da radim?? Pocela sam da se bavim fizickom aktivnocu,pijem “Femisan A “ kapi 10dana da mi regulisu cikluse..I imala sam cistu koja je pukla posle druge menustracije..A pre 4,5 dana sam imala mal bol kod levog jajnika! Molim za savst!

#5253 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana Nina,

zbog ciste i čestih ciklusa javite se ginekologu kako bi se videlo o čemu se radi.

#5342 Одговор

Dobar.Ja sam imala missed ab.u 13, 4 nedelji.Uradjena mi je revizija, zanima me tumacenje ph ploda:residua graviditatis: decidia necroticans et villi choroidales.

#5364 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Nalaz ukazuje da je postojao problem sa tkivom koje bi kasnije postala posteljica.

#5511 Одговор

Anonimna

Imala sam abortus i dobila sam mestruaciju koja je bila uredna ,a sad drugu nisam sta je moguce?

#5512 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovana, prvo uradite test a zatim se javite ginekologu kako bi se videlo o čemu se radi.

#7660 Одговор

Dragana

Postivani; imala sam abortus 23.11. 2018 prvi ciklus mi je bio 30.12. Juce sam trebala da dobijem ali nisam siguran uradila sam test koji je bio negativan. Da li je ok da kasni ciklus i koliko dana spada u normalno?

#7684 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Dragana,

ukoliko ne dobijete menstruaciju u sledećih nekoliko dana – javite se ginekologu.

#9496 Одговор

Jellena

Imala sam spontani u 9 nedelji,posle kiretaze nisam imala krvarenja.Prvu menstriaciju sam dobila nakon 40 dana sa jakim bolovima i sada mi menstruacija nije vise kao sto je bila na 28,30 dana,nego na 40.Da li je to normalno?

#9501 Одговор

Victory Design
    Учесник

Poštovani, imala sam kiretažu 06.03.2019,prvi, sledeći ciklus bio je 20.04 nakon toga 20.05,sad je trebao ponovo ciklus da se javi na 30 dana medjutim kasni već dva dana. Momak i ja smo imali odnose jednom izmedju ove sada i poslednje, bio je zasticeni odnos. Da li je u pitanju poremecaj hormona ili treba da se radi test?

#9676 Одговор

Mia

Poštovani recite mi šta može biti uzrok poremećaja normalnog neobilbog ciklusa koji sam imala pre revizije u 11 nedelji trudnoće zbog missed abortus.Naime sad mi je 3 ciklus i veoma obilan od 1 dana a ciklus pre abortusa uvek je počinjao da bude obilan 2 dana. Takodje ponekad sa ugruscima koje nikad nisam imala pre revizije. Hvala unapred.

#9689 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

@Jellena – obično se menstruacija vrati u normalnu u roku od nekoliko meseci.

@Victory Design – Za svaki slučaj uradite test.

@Mia – pročitajte odgovor Jeleni.

Гледање 1 чланака - 1 до 14 (од 18 укупно)
Одговор на: Druga menstruacija nakon kiretaze
Ваши подаци:

Call Now Button
,