Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Druga menstruacija nakon kiretaze

Почетак Forum Trudnoća Druga menstruacija nakon kiretaze

Ова тема садржи 17 одговора, има 6 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Jovana 6 дана, 11 сати раније.

Гледање 15 чланка - 15 до 18 (од 18 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #9984 Одговор

Zorica

Imala sam kiretazu 1.7.2019 krvarenje je trajalo 8 dana ali nije bilo obilno.pisto sam pre kiretaze dobijala na 28 dana sada mi kasni 4 dana test sam radila on je negativan nikakve siptome nemam.da li je normalno da kasni.imali smo jwdan odnis koji je bio zasticen

#10103 Одговор

nikolija

Poštovana, imala sam kiretažu u desetoj sedmici 15 juna, a krvarenje mi je trajalo sve do 13 jula, a prvu menstruaciju sam dobila 26 jula, i trajala mi je 4 dana, umjesto 7, a sada 18 augusta krenulo mi je malo krvarenje, što znači ranije. Da li je to normalno, jer mi je ginekolog na godišnjem pa ne mogu otići o njega. Unaprijed zahvalna

#10145 Одговор

Enisa

Poštivani,

Ja sam imala spontani u 15 nedelju pre 20.dana, dugo sam krvarila, sada opet krvarim. Ne znam da li je to menstruacija ili nešto dr?

#10556 Одговор

Jovana

Zdravo imala sam spontani 22 septebra jos nisam dobila imala sam odose vadio je na vreme danas sam imala tek malo krvi kad se obrisem svetlo roza boja

Гледање 15 чланка - 15 до 18 (од 18 укупно)
Одговор на: Druga menstruacija nakon kiretaze
Ваши подаци:

Call Now Button
,