Endometrioza - Ginekološka Ordinacija Palmotićeva - Beograd

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Endometrioza

Почетак Forum Ginekologija Endometrioza

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 4 седмице, 1 дана раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #6258 Одговор

lea
    Учесник

Postovani, imam posle laparoskopske eksploracije dijagnostikovanu endometriozu. Pila sam jeanin kontinuirano tri meseca. Cim sam prestala sa lekovima prokrvarila sam. Treci dan ciklus je prestao, od tada imam migrene i osecam se lose. Lekar mi je rekao da je to normalno, jer imam nizak pritisak. Imam nagle promene temp. hladno, toplo. Osecam slabost, imam vrtoglavice. Treba da napravim pauzu I od trece menstruacije ponovo pocinjem sa jeaninom. Da li su ovi simptomi normalni posle prestanka uzimanja kontr. pilula kontinuirano? Jako lose sam podnosila terapiju jeaninom I svaki put kada sam pocinjala novu kutiju imala Sam jake migrene. Srdacan pozdrav

#6281 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Lea,

sva pitanja povodom terapije bi trebalo da se konsultujete sa lekarom koji Vam je radio operaciju.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: Endometrioza
Ваши подаци:

,