Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Escapelle tableta

Ова тема садржи 1 одговор, има 2 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 1 седмица раније.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5703 Одговор

Nina
    Учесник

Postovani,
    naime imali smo nezasticen i rizocan polni odnos usled pucanja prezervativa. Zadnja menstruacija je bila 31.03. na 25. dan. Usledio je nezasticen odnos dana 11.03,fakticki dvanaestog dana ciklusa u vreme kad su plodni dani. Tableta Escapelle je popijena u roku od 20 min od trenutka snosaja. Danas, drugog dana od popijene tbl imam blage grceve u donjem delu stomaka kao pred redovan memstrualni ciklus. Informisana sam da do krvarenja moze doci u periodu od 7 -10 dana od popijene tbl,sto znaci da je ona delovala. Zanima me da li i nakon izazvane memstruacije tabletom treba da brinem i da li to znaci da je tbl zastitila od nezeljene trudnoce?

#5710 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Nina,

u svakom slučaju se savetuje da uradite test 3 nedelje nakon popijene tablete.

Гледање 1 чланка - 1 до 2 (од 2 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

,