Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Escapelle tableta

Означено: 

Ова тема садржи 17 одговора, има 9 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  dr Đorđe Petković 10 месеци, 1 седмица раније.

Гледање 15 чланка - 15 до 18 (од 18 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #7136 Одговор

mmm111

Dobro vece!
    Interesuju me neke stvarcice 🙂
    U oktobru sam menstruaciju dobila 10 dana ranije tacnije 30.10.Inace mi je redovna na 26,27 dana.Nezasticen odnos sam imala 20.11 i sutradan sam popila pilulu “dan posle” proslo je 10h od odnosa.Po menstrualnom kalendaru trebalo bih da dobijem sutra.Imam bolove u grudima.
    Da li menstruacija moze kasniti jer sam odnos imala 6 dana pre nego sto sam trebala da dobijem?Da li na odlaganje iste moze uticati pilula?I koliko znam nisu mi bili dani ovulacije.
    Hvala unapred na odgovoru.
    Pozdrav!

#7139 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana mmm111,

moguće je da menstruacija kasni zbog svih razloga koji ste naveli. Za svaki slučaj se savetuje da uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon popijene pilule.

#7463 Одговор

Dragana Aleksić
    Учесник

Postovanje!
    Moje pitanje je koliko posto popijem es apele pilulu beba ne sme da sisa? Beba je stara 5 meseci, a suprug i ja smo imali kritican odnos u mojim plodnim danima, a još bismo da sačekamo do sledećeg bebca. Hvala

#7467 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovna Dragana,

možete dojiti bebu.

Гледање 15 чланка - 15 до 18 (од 18 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button
,