Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Ова тема садржи 804 одговора, има 96 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Ivana 6 дана, 8 сати раније.

Гледање 169 чланака - 169 до 182 (од 805 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #3667 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Ne mora. Mentruacija može doći normalno na vreme.

#3669 Одговор

Jocika
    Учесник

Da li ima potrebe za brigom da escapela nije delovala?

#3674 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Ukoliko menstruacija ne dođe na vreme a proslo je više od 2 nedelje od odnosa uradite test na trudnoću.

#3677 Одговор

Ana Malezic
    Учесник

Postovani,zanima me posto sam imala nezasticen odnos posle kojeg sam popila tabletu za dan posle drugi dan sam imala isto odnos ali je kondom pukao i da li ja trebam opet da popijem tabletu za dan posle ili ce ova ista djelovati sto sam je popila za prosli put?

#3679 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Ne bi trebalo da popijete 2 puta tabletu u istom ciklusu. Ukoliko vam bude kasnila menstruacija uradite test na trudnoću.

#3683 Одговор

Goga
    Учесник

Postovani,imala sam ciklus 29.12.2016 trajao je par dana kao i inace. Onda sam imala odnos 5.01.2017 kondom je pukao i popila sam tabletu za dan posle. Medjutim 13.01 sam dobila krvarenje koje traje evo 7-8 dana,nije obilno nego je od pocetka slabo i tamnije boje. Interesuje me zbog cega se desilo krvarenje? I kad da planiram sledecu menstruaciju. Redovnu sam trebala da dobijem 25-26 janura.

• Овај одговор је промењен 2 године, 9 месеци раније од стране  Goga.
    #3685 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Moguć je da je od pilule. Za svaki slucaj uradite test na trudnoću najranije 2 nedelje nakon što ste popili pilulu.

#3686 Одговор

Jasmina

Postovani
    Imala sam seksualni odnos,sutradan sam popopila tabletu escapella,trebala sam da imam menstrualni ciklus ali kasnilo mi nekoliko dana 3-4,dobila sam ali nije redovno krvarenje nego kao tackasto roze,ne znam sta to znaci i zasto nije normalno,da li je to normalno?

#3689 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Moguće je da je od pilule ali ipak uradite betaHCG iz krvi ukoliko je prošlo više od dve nedelje nakon odnosa.

#3695 Одговор

zvoncicaa

Poštovani,popila sam escapelle pre.tacno dve nedelje,menstruacija mi je kasnila dva dana,a zatim trajala nepuna dva dana. Da li je moguce da nije delovala,naglasavam da sam je popiøa oko 7-8h nakon odnosa? Hvala unapred na odgovoru.

#3700 Одговор

Ksenija

Zdravo, 13-og ovog meseca sam dobila menstruaciju, danas 29-og sam imala nezgodu, da li su mi plodni dani sada? Menstruacija mi je redovna skoro uvek. Hitno mi treba odgovor, hvala unapred!

#3707 Одговор

zaklina

Postovani,imala sam nezasticen odnos sa deckom(tj.pukao je kondom) 07.01. ,popila sam Escapelle 10 sati nakon odnosa. Redovna menstruacija trebala je da bude 10.01,a ‘dobila’ sam 13.01 s tim da je trajala 3-4 dana,i nije puno islo. Da li postoji mogucnost da je to bila ‘lazna’ menstruacija posto je kratko trajala? Nadam se da nisam ostala u drugim stanju. Inace,imam redovnu menstruaciju,pijem Lindynette.

#3715 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@zvoncicaa – najverovatnije niste trudni. Ipak ukoliko sumnjate uradite test na trudnoću.

@ksenija – pročitajte tekst na našem sajtu https://www.palmoticeva.com/plodni-dani/

@zaklina – najverovatnije niste trudni. Ipak ukoliko sumnjate uradite test na trudnoću.

#3721 Одговор

Stefan

Imali smo odnose 5. dana menstruacije(koja traje 6-7). Nisam siguran da li sam na vreme prekinuo snošaj. Ovulacija je 8 dana nakon odnosa. Da li je potrebna tableta za dan posle.

Гледање 169 чланака - 169 до 182 (од 805 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button
,