Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Гледање 183 чланака - 183 до 196 (од 822 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #3723 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Šansa je mala, ali ukoliko hoćete da budete sigurniji – uzmite tabletu.

#3726 Reply
    Stefan
    Гост

Hvala.

#3733 Reply
    Svetlana
    Гост

Da li je dozvoljeno popiti escapelle tabletu ponovo posle mesec dana? Da li je previse stetno?

#3738 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Ne bi trebalo da se preteruje. Koristite neki drugi vid kontracepcije.

#3742 Reply
    Nikola20
    Учесник

Moja devojka i ja smo imali nezasticen odnos i svrsio sam u nju, popila je sledeci dan escapelle tabletu. (ona ima 16godina) Posle par dana je imala blaga krvarenja koja su trajala oko 5 dana. Proslo je jace od dve nedelje od kad je popila. Trebala je da dobije menstruaciju oko 1. a proslo je vec pet dana i nije dobila. Sta preporucujete da uradimo? Napominjem da nema one rane znake trudnoce. Unapred hvala na odgovoru.

#3743 Reply
    Aleks
    Гост

@Nikola20 dok cekas strucan odgovor,ja cu ti reci moje iskustvo,isto je kao vase,menstracij posle eskapele kasni 8-11 dana,ne zavisno koja je menstracija,on pomera u vecini slucajeva,pogotovo ako je inace ne redovna,uradite test iz krvi posle 3 nedelj od odnosna,ili najranije 2 nedelje od odnosa,polako,i bez panike pozdrav!

#3744 Reply
    Nikola20
    Учесник

Mislili smo da uradimo test na trudnocu preko urina. Koja je razlika? Proslo je tri nedelje od odnosa.

#3745 Reply
    Nikola20
    Учесник

Mislili smo da uradimo test na trudnocu preko urina. Koja je razlika? Proslo je tri nedelje od odnosa.

#3746 Reply
    Aleks
    Гост

@nikola20 Razlika je u sigurnosti,iz krvi vam je 100% tacan,i to ce vam svi strucnjaci preporuciti,mozes pogledati ovde kod predhodnih slucajeva,dok iz u rina nije tolika tacnost

#3748 Reply
    Maja
    Гост

Postovani,

Interesuje me da li je krvarenje koje je trajalo 5 dana a nastalo 4 dana nakon uzimanja escapelle tablete normalno iako mi je bila prva polovina ciklusa? I kada bi trebala da ocekujem narednu menstruaciju? (Ciklus je poceo 6.1. i zavrsio normalno posle 7 dana, redovan je i dolazi na 32 dana, a tableta escapelle popijena 16.1., dok je krvarenje nastalo 20.1.)
    Da napomenem da je krvarenje bilo uglavnom tamnije boje i da je konzumiranje tablete bilo 12-13 sati nakon nezasticenog odnosa.

#3749 Reply
    Nikola20
    Учесник

Doktore proslo je vec tri nedelje od kad je popila tabletu a sad joj kasni vec 6 dana. Sta da radimo? Trebala je da dobije oko 2. (devojka 16godina)

#3753 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Uradite betaHCG iz krvi kako bi isključili trunoću.

#3754 Reply
    Nikola20
    Учесник

Jutros je uradila test na trudnocu preko urina i bio je negativan. Da li je neophodno da radi i iz krvi?

#3760 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Neka se javi ginekologu kako bi se ustanvio razloga izostanka menstrualnog ciklusa.

Гледање 183 чланака - 183 до 196 (од 822 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button
,

COVID-19 -MERE PREVENCIJE U ORDINACIJI PALMOTIĆEVA

Poštovani pacijenti,

U ordinaciji Palmotićeva, usled epidemiološke situacije, uveli smo brojne predostrožnosti i pregleda pacijenata u toku trajanja pandemije koronavirusom.

Radi zakazivanja pregleda potrebno je da pozovete broj 0637787411

Sigurnost naših pacijenata, osoblja i posetilaca uvek je naš glavni prioritet.

Usled trenutne situacije nismo u mogućnosti da pružimo potpuni dijapazon usluga. Nadamo se da je ovaj problem jednim delom moguće rešiti putem telemedicine, kako bi mogli da pružimo što veću pomoć našim pacijentima u vremenu kada je odlazak kod lekara ograničen. Molimo Vas da popunite upitnik kako bi što bolje organizovali medicinsku pomoć svima kojima je potrebna.

Srdačno,

Tim ordinacije Palmotićeva
Da li je telemedicina potrebna?