Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Ова тема садржи 804 одговора, има 96 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Ivana 1 седмица, 4 дана раније.

Гледање 183 чланака - 183 до 196 (од 805 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #3723 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Šansa je mala, ali ukoliko hoćete da budete sigurniji – uzmite tabletu.

#3726 Одговор

Stefan

Hvala.

#3733 Одговор

Svetlana

Da li je dozvoljeno popiti escapelle tabletu ponovo posle mesec dana? Da li je previse stetno?

#3738 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Ne bi trebalo da se preteruje. Koristite neki drugi vid kontracepcije.

#3742 Одговор

Nikola20
    Учесник

Moja devojka i ja smo imali nezasticen odnos i svrsio sam u nju, popila je sledeci dan escapelle tabletu. (ona ima 16godina) Posle par dana je imala blaga krvarenja koja su trajala oko 5 dana. Proslo je jace od dve nedelje od kad je popila. Trebala je da dobije menstruaciju oko 1. a proslo je vec pet dana i nije dobila. Sta preporucujete da uradimo? Napominjem da nema one rane znake trudnoce. Unapred hvala na odgovoru.

#3743 Одговор

Aleks

@nikola20 dok cekas strucan odgovor,ja cu ti reci moje iskustvo,isto je kao vase,menstracij posle eskapele kasni 8-11 dana,ne zavisno koja je menstracija,on pomera u vecini slucajeva,pogotovo ako je inace ne redovna,uradite test iz krvi posle 3 nedelj od odnosna,ili najranije 2 nedelje od odnosa,polako,i bez panike pozdrav!

#3744 Одговор

Nikola20
    Учесник

Mislili smo da uradimo test na trudnocu preko urina. Koja je razlika? Proslo je tri nedelje od odnosa.

#3745 Одговор

Nikola20
    Учесник

Mislili smo da uradimo test na trudnocu preko urina. Koja je razlika? Proslo je tri nedelje od odnosa.

#3746 Одговор

Aleks

@nikola20 Razlika je u sigurnosti,iz krvi vam je 100% tacan,i to ce vam svi strucnjaci preporuciti,mozes pogledati ovde kod predhodnih slucajeva,dok iz u rina nije tolika tacnost

#3748 Одговор

Maja

Postovani,

Interesuje me da li je krvarenje koje je trajalo 5 dana a nastalo 4 dana nakon uzimanja escapelle tablete normalno iako mi je bila prva polovina ciklusa? I kada bi trebala da ocekujem narednu menstruaciju? (Ciklus je poceo 6.1. i zavrsio normalno posle 7 dana, redovan je i dolazi na 32 dana, a tableta escapelle popijena 16.1., dok je krvarenje nastalo 20.1.)
    Da napomenem da je krvarenje bilo uglavnom tamnije boje i da je konzumiranje tablete bilo 12-13 sati nakon nezasticenog odnosa.

#3749 Одговор

Nikola20
    Учесник

Doktore proslo je vec tri nedelje od kad je popila tabletu a sad joj kasni vec 6 dana. Sta da radimo? Trebala je da dobije oko 2. (devojka 16godina)

#3753 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Uradite betaHCG iz krvi kako bi isključili trunoću.

#3754 Одговор

Nikola20
    Учесник

Jutros je uradila test na trudnocu preko urina i bio je negativan. Da li je neophodno da radi i iz krvi?

#3760 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Neka se javi ginekologu kako bi se ustanvio razloga izostanka menstrualnog ciklusa.

Гледање 183 чланака - 183 до 196 (од 805 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button
,