Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Гледање 211 чланака - 211 до 224 (од 807 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #3872 Reply
    Ivana Čomagić
    Учесник

Mene zanima da li smem da se popije drugi put ova tableta ako je proslo mesec ipo dana od predhodnog koroscenja tablete?

#3875 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Poštovana, po Vašem pisanju vi bi trebalo da ste dobili menstruaciju- u tom slučaju verovatnoća je mala. Ukoliko sumnjate uradite betaHCG iz krvi minimum 2 nedelje nakon odnosa.

#3876 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Ne bi trebalo tako često da se koriste.

#3878 Reply
    zabrinuta
    Гост

Poštovani
    poslednju menstruaciju sam imala 25.1. 2017. godine. Nezaštićen odnos je bio 13.2.2017. Sutra dan sam popila escapelle tabletu, zanci 14.2.2017. Nakon toga nisam imala krvarenje kao sam citala na internetu da nastupa unutar 7 dana od uzete pilule. Dobila sam menstruaciju 25.2.2017. godine sa 4 dana zakašnjenja. Da li postoji mogućnost trudnoće?

#3879 Reply
    Ika
    Гост

Postovani, poslednju menstruaciju sam imala 13. Februara i menstruacije su mi redovne, od 26-28 dana. Nezasticen odnos sa deckom sam imala petak noc 3. Marta na subotu 4. Mart i mislim da je decko malo ejakulirao u mene. Kolike su sanse da sam trudna?

#3881 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

@zabrinuta – Verovatno niste trudni ali ipak uradite test kako biste bili sigurni.

@ika – Šansa postoji. Ukoliko Vam bude kasnila menstruacija uradite test na trudnoću.

#3883 Reply
    zabrinuta
    Гост

Poštovani, hvala na odgovoru.
    Svakako cu uraditi test ovih dana.
    Imam jos jedno pitanje. Da li je normalno da se nakon zavrsetka menstracije kao posledica uzimanja escapelle pilule jave bolovi u donjem delu stomaka i grudima. menstruaciju koju sam imala je trajala 4 dana. I pre nego sto mi je krenula menstruacija imala sam iste simptome, tacnije 3 dana nakon popijene pilule. Da li je to uticaj hormona na organizam, nikad ranije nisam pila nikakve hormonske tablete. Hvala unapred

#3885 Reply
    marko
    Гост

Poštovani,

Cura je dobila tacno na 28 dan, inače bude na 28 – 29. To znaci da je pilula odreagovala?

#3886 Reply
    marija
    Гост

Pozdrav, interesuje me da li je test za trudnoću ispravan i ako se upotrebi nakon sto stoji kuci nekih 2-3 dana?

Znam da nije vezano pitanje za pilulu za dan posle, ali molim odgovor. Hvala.

#3888 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

@zabrinuta – Moguće je, ali se ipak savetuje poseta ginekologu ukoliko se bolovi nastave.

@marko – najverovatnije da.

@marija – Ukoliko nije otvoren – ispravan je.

#3889 Reply
    zabrinuta
    Гост

Hvala puno Dr. Djordje.
    Uradila sam test danas negativan je, ali nije bio sa prvim urinom. u upustvu piše da može bilo kada u toku dana.
    Posetiću ginekologa ako se nastave bolovi narednih dana.

#3890 Reply
    Sanja
    Гост

Postovani, poslednju menstruaciju imala sam 28.01.,drugi dan iste znaci 29.01. sam imala odnose gde se desila nezgoda sa zastitom. Znam da su verovatnoce da se zatrudnim tokom menstruacije minimalne,ali radi svoje sigurnosti popila sam pilulu za da dan posle sutradan. Menstruacija se zavrsila kao i inace,ali sam posle par dana ponovo dobila krvarenje koje je trajalo 4 dana. Molim Vas da mi odgovorite da li je moguce da sam ostala u drugom stanju s obzirom na to da ne znam kada bi trebalo da ocekujem iducu menstruaciju,a ako je racunam od 28.01.ona kasni. Inace moj ciklus je redovan i traje 35 dana. Hvala unapred!

#3922 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Verovatnoća je mala. Kako bi bili sigurni uradite test!

#3935 Reply
    Sanja
    Гост

Postovani,uradila sam test kako ste mi i rekli. Jedan sam uradila ujutru,a drugi popodne dan posle prvog,oba su bila negativna. Ono sto me muci jeste to sto mi menstruacija idalje kasni. Mogu li biti mirna i otkloniti mogucnost trudnoce nakon dva negativna testa?

Гледање 211 чланака - 211 до 224 (од 807 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button
,