Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Ова тема садржи 801 одговор, има 95 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Mirka 5 дана, 11 сати раније.

Гледање 239 чланака - 239 до 252 (од 802 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #3995 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@jelena Peric – šansa za trudnoćom nije velika, ali kako bi bili sigurniji možete uzeti tabletu.

@mara – Verovatnoća je izuzetno mala, a kako bi isključili mogućnost trudnoće najjednostavnije je da uradite test.

#3998 Одговор

Mara

Da napomenem i to da posle 9. februara nismo imali odnose.
    I cula sam da se poremeti ciklus od tablete, jel moguce da se preskoci ceo jedan ciklus? U apoteci kazu da 3 meseca nakon uzimanja menstruacija biva neredovna..

#4009 Одговор

Sladjana

Pozz rodila sam prije 4mj.carskim rezom imala sam menstruacije 23.2 i imala sam odnos bez zaštite al pazili smo. Sad ovaj mj.nisam dobila kasni mi 3dana imal razloga za brigu

#4013 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@mara – Moguće je da dođe do poremećaja ciklusa, a moguće je i da ne bude nikakvih promena.

@Slađana – Moguće je da ostanete trudni. Uradite test kako bi proverili.

#4014 Одговор

S1234

Postovani,koliko je opasno ukoliko se kontracepcija popije sat ranije?Naime pijem uvek u 23h ali zbog letnjeg racunanja vremena,sat se pomerio za jedan sat.Medjutim ja sam nastavila da i dalje pijem u 23h?
    hvala Vam

#4015 Одговор

aleks
    Учесник

Dobar dan,ja sam 18og imala nezasticen seksualni odnos,ali ejakulacija je bila vani,ne unutra
    Da bih bila sigurna nakon 24h sam uzela pilulu,cisto da bih bila mirnija oko cele price
    Prosla menstruacija je bila 6og marta medjutim sada je krenuo sekret (koji inace imam pred menstruaciju belicasto providan) ali sada je nekako braonkasto crvenkast
    Nemam bolove,nemam nikakve neprijatnosti sem tipicnih simptoma pms-a
    Odakle taj sekret,da li da sumnjam na trudnocu?
    Unapred zahvalna,Aleksandra

#4016 Одговор

Kris

Doslo je do pucanja kondoma,popila sam pilulu nakon 15 sati od odnosa. Sada nakon dva dana od popijene pilulule imam intezivno pojacan sekret i blage bolove u jajnicima. Zanima me da li je to normalna reakcija ili ne?

#4020 Одговор

M

Popila sam tabletu i dobila sam menstruaciju 8 dana nakon toga menstruacija je pred kraj bila propracena braonkastim sekretom/krvarenjem da li je moguce da se radi o implatacijskom krvarenju(citajuci neki clanak naletela sam na to)i nakon toga sam dobila urednu menstruaciju nakon 28 dana od menstruacije izazvane tabletom

#4026 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@s1234 – nikakav problem.

@aleks – ukoliko sumnjate na trudnoću uradite test najranije 2 nedelje nakon odnosa.

@kris – moguće je. Ukoliko se bolovi pojačaju ili nastave javite se ginekolgu.

@m – Malo verovatno, ali kako bi bili sigurni uradite test.

#4035 Одговор

Stanislava

POSTOVANI,imali smo odnos i nismo sigurni da li je kondom ostao ceo. Da li ce tableta imati ikakav znacaj ako je popijem u naredna 24 sata?

#4044 Одговор

J753

Pozdrav svima,naime imala sam takozvani peting sa deckom pritom smo bili nagi i doslo je do trljanja polovima ne znam da li je bilo predsemene tecnosti ili ne jer nisam nista osetila.Nesto kasnije on je ejakulirao ali van mene.Moje pitanje je da li bi trebalo da popijem tabletu za dan posle ili ne.I da li postoji mogucnost trudnoce?? Bila bih vam zahvalna na sto brzem odgovoru.

#4049 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@Stanislava – imaće.

@J753 – Vrlo mala verovatnoća za trudnoćom.

#4053 Одговор

Stanislava

Da li tableta moze da izazove poremecaj sto se tice redovnog ciklusa? Naime,popila sam je odmah sutradan ali mi kasni.

#4054 Одговор

Munsajn
    Учесник

Ja i momak smo imali odnose i kondom je ostao u meni. Medjutim mi smo ga izvadili poslije 15ak minuta, ali on nije siguran da li je svrsio u kondom. Da li postoji mogucnost trudnoce, da li treba popiti tabletu ili sta?
    Imam 18 godina.

Гледање 239 чланака - 239 до 252 (од 802 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button
,