Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Ова тема садржи 801 одговор, има 95 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Mirka 1 седмица, 5 дана раније.

Гледање 15 чланака - 15 до 28 (од 802 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #2517 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Jeste. Trebalo bi da je sve u redu.

#2527 Одговор

jokss
    Учесник

Postovani, pocetak poslednjeg ciklusa mi je 27.03.a 30 dana traje redovan. 22.04.sam imala nezasticeni odnos sa ejakulacijom van rodnice, postoji li mogucnost trudnoce, ili mi preporucujete pilulu za dan posle? Hvala Vam

#2529 Одговор

mama
    Учесник

Ja nisam stručna ali mogu da ti kažem iz ličnog iskustva tj šta bih ja uradila..mislim da nema potrebe da piješ tabletu za dan posle zato što bi trebalo da ti je ovulancija prošla tj da treba uskoro da dobiješ a i nije bilo ejakulacije u rodnicu barem meni metoda prekinutog snošaja nikada nije omanula..pozdrav

#2554 Одговор

vidrica

Postovani 8.5.2016 nakon prekinutog snosaja bez ejakulacije popila sam escapelle.
    Doktorka mi je 2 dana nakon toga uradila UZV i rekla da imam folikul 23 mm debljina endometrijuma 12mm. Nakon dva dana opet sam radila UZV i taj folikul je dijagnostikovan kao folikularna cista 26mm.
    Menstruaciju sam trebala dobiti 13.5.216 medjutim ona mi jos nije stigla. Da li je rano da uradim betu iz krvi s obzirom da je tek 9. dan od odnosa iako mi menstruacija kasni?
    pozdrav

#2556 Одговор

tijana

Da li ce Escapel delovati ako sam popila par sati pre toga Orgametril tabletu?

#2557 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Delovaće.

#2560 Одговор

vidrica

Molim Vas za odgovor. Moje pitanje ste preskocili

#2563 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Rano je. Tri nedelje nakon što ste popili Escapelle uradite betaHCG.

#2567 Одговор

vidrica

Sumnjate li na trudnocu ili hormonski poremecaj usled te ciste? jos uvek nisam dobila krvarenje

#2571 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Najverovatnije niste trudni, ali ukoliko ne dođe menstruacija uradite test kako biste bili sigurni.

#2573 Одговор

vidrica

Dobila sam sa 8 dana kasnjenja, malo je slabijeg intenziteta i trajala samo 4 dana.
    Uradila sam i beta HCG iz krvi na 16. dan od odnosa rezultat je manje od 1.
    to iskljucuje trudnocu ako sam dobro shvatila?
    hvala vam puno na pomoci nekad mnogo znaci

#2576 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Isključuje trudnoću.

#2598 Одговор

Bojan

Imao sam odnos sa devojkom sa kondomom i on je pukao pola sam svrsio unutra a pola napolju, ona ima jos 2 dana do menstruacije kupio sam escapelle pilulu ali ne znam da li da cekamo ta dva dana ili da popije sto pre, ako mozete da mi date savet. Unapred hvala.

#2599 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Ukoliko su menstruacije redovne – sačekajte ta dva dana.

Гледање 15 чланака - 15 до 28 (од 802 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button
,