Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Гледање 337 чланака - 337 до 350 (од 807 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4449 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Ne postoji statistika povodom tog pitanja.

#4451 Reply
    Jovanče
    Гост

Koliko dana posle odnosa se mogu najranije javiti simptomi trudnoce?

#4453 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Prvi simptomi trudnoće su izuzetno individualni – oko 50% žena oseti neke simptome trudnoće oko 5. nedelje, neke tek za nekoliko meseci.

#4467 Reply
    Jovanče
    Гост

Poslednji dan menstuacije mi je bio 8.7. a nezasticen odnos 14.7. a Escapelle tabletu sam popila posle 13 casova i dana posle 6 dana sam prokrvarila. Da li je to znak da sam trudna ili mozda reakvija na tabletu?

#4468 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Verovatno reakcija na tabletu.

#4477 Reply
    Teodora
    Гост

Dobar dan, zelim da Vas pitam da li je moguce da sam nakon uzimanja escapelle pilule dobila menstruaciju 23. dana ciklusa tj 5 dana ranije? Krvarenje je bilo obimnije i trajalo je pet dana

#4486 Reply
    Dijana
    Гост

Dobar dan ja sam 8jula popila escapele pilulu a redovna menustracija mi je 18 u mesecu jos nisam dobila a imam boleve u donjem delu stomaka i grceve i naduvam se usmine na materici me bolu ledja me bolu jako sta da uradim

#4490 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

@Teodora – moguće je.
    @Dijana – Uradite prvo test na trudnoću pa je javite ginekologu.

#4493 Reply
    Teodora
    Гост

Mozete mi reci da li je tableta, koja je popijena pred ovulaciju sprecila trudnocu ako sam dobila krvarenje 23. dana ciklusa koje je bilo mnogo jace i trajalo je pet dana, umesto 28-9. dana?

#4494 Reply
    Teodora
    Гост

I da li ima potrebe za brigu?

#4495 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Poštovana Teodora,

kako bi se utvrdilo da li je pilula delovala – uradite test na trudnoću najranije 2 nedelje od uzimanja pulule.

#4507 Reply
    Andjela
    Гост

Postovani,imam jedno pitanje za Vas,imala sam odnos sa deckom i on je svrsio u mene odnos nije bio zasticen,odmah nagon toga sam mokrila,pa me interesuje da li je moguce tako izbacite spremu iz vagine popila sam tabletu za dan posle naravno nego me interesuje da li se moze izbaciti serma iz vagine putem mokrenja i interesuje me koliko treba da prodje vremena od poslednje pilulu do drugog odnosa? Hvala unapred

#4508 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Nije moguće na taj način. Odnose možete imati nakon tablete – zaštićene.

#4513 Reply
    Dijana Apatin
    Учесник

Dobar dan htela sam pitat imala sam odnos i puko kondom 14jula a 15jula nakon deset sati odnosa pila Escapelle pilulu a redovan ciklus 18u mesecu dobijam jos nisam dobila a boli me glava vrti mi se uglavi bolove u donjem delu stomaka naduvena nervozna sam jako place mi se jel to od leka tog sta da radim

Гледање 337 чланака - 337 до 350 (од 807 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button
,