Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Ова тема садржи 801 одговор, има 95 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Mirka 1 седмица, 5 дана раније.

Гледање 365 чланака - 365 до 378 (од 802 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4555 Одговор

zabrinuta_123
    Учесник

.

#4556 Одговор

ana

Pštovani, 01.07. sam dobila menstruaciju, nezasticen odnos 05. 07. pri kom je decko ejakuirao u mene, sat vremena nakon toga sam popila pilulu, 7 dana posle pilule prokrvarila , i to krvaranje je trajalo 3 dana i bilo je blago. Pre dva dana, tacnije 31. 07 su poceli jako da me bole jajnici i osecaj kao da cu da dobijem, dva puta sam imala vrtoglavicu. 01.08 (juce) sam uradila test i bio je negativan. Danas je 02. 08. ja idalje nisam dobila, kolike su sanse da sam trudna? . da li su bolovi u jajnicima mogli da budu izazvani od strane tablete?

#4557 Одговор

ana

samo da dodanm da je 05. 07. menstruacija prestala, to je bio poslednji dan menstruacije. i da dodam da mi je pojacan beli sekret

#4558 Одговор

Milena

15 jula saam popila tabletu 6 sati posle odnosa. Trebala sam da dobijem ciklus 29 jula… nisam jos uvek a 2 puta sam radila test negativan je. Pojavi se jedna jako crvena crta na upustvu pise da je to negativno

#4559 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@ana – ukoliko imate bolove potrebno je da se javite ginekologu.

@milena – moguće je da ciklus kasni zbog popujene pilule. Uradite betaHCG kako bi isključili trudnoću.

#4568 Одговор

Dijana Apatin
    Учесник

Meni su preporucili caj od hajducke trave i virka i pomoglo mi puno i sad ga redovno pijem pomaze kod neredovne menustracije i bolova cim sam popila odma sam dobila menustraciju i refivno isla sest dana i sad mi bolje samo sto je Escapella pilula bomba upravu su ginekoloxi da je bomba za hormone poremeti sve u organizmu

#4570 Одговор

ivana

posle koliko vremena od uzimanja pilule za dan posle smem da imam odnose?
    procitala sam da pilula nece delovati ako je popijete i u tom istom ciklusu imate ponovo nezasticen odnos

#4574 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@ivana – nakon popijene pilule potrebno je da imate zaštićene odnose.

#4575 Одговор

ivana

izvinite da l to onda znaci da sam trudna, jer sam imala ponovo nezasticen odnos ali nije doslo do ej. unutra, i kasni mi 5 dana

#4578 Одговор

Oki01

Pozdrav, imao sam odnos sa devojkom puao mi je kondom, izvadio sam ali nisam siguran jer mislim da je samo povrsinski, takodje devojka je pila tabletu pre nekih mesec dana jer mi se isto dogodilo, sta da radim? Proslo je oko 12 sati…Da uzme tabletu ili ne?

#4580 Одговор

Jelena

Dobar dan, imaa sam rizican odnos u toku ovlacije i sada me zanima da li tableta moze sreciti tudnocu iako sam u ovulaciji?

#4581 Одговор

Nadja

Poslednja menstruacija se zavrsila 30.jula, a nezasticeni odnos sam imala 4.avgusta. Tabletu Escapelle sam uzela nakon 44h. Da li je tableta delovala, ako je popijena na dan ovulacije? I kada je najranije treba da uradim test na trudnocu?

#4585 Одговор

Ana

Postovani, danas (08.08.) imala sam nezasticdni odnos prilikom kog je decko ejakulirao u mene. Menstruacije su mi redovne +-1 do 2 dana i trebalo bi da dobijem 13.avgusta. Plodni dani su mi bili od 27.07 do 01.08. da li je neophodno da popijem tabletu ukoliko ne zelim da dodje do trudnoce? Hvala unapred na odgovoru.

#4589 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@ivana – uradite test.

@Oki01 – ukoliko želite da smanjite verovatnoću za trudnoćom – uzmite pilulu.

@jelena – da.

@nadja – verovatno je delovala – najranije uradite test 2 nedelje nakon odnosa.

@ana – ukoliko želite da smanjite verovatnoću za trudnoćom – uzmite pilulu.

Гледање 365 чланака - 365 до 378 (од 802 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button
,