Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Ова тема садржи 804 одговора, има 96 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Ivana 5 дана, 6 сати раније.

Гледање 379 чланака - 379 до 392 (од 805 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4590 Одговор

ivana

oba testa su negativna, a kasni mi 8 dana , da li je sve u redu

#4591 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Javite se ginekologu na pregled kako bi se ustanovilo o čemu se radi.

#4615 Одговор

Svetlana

Postovani,pre dva meseca sam popila pilulpilulu za dan posle i trebalu bi i danas zbog pucanja kondoma,da li je stetnp da je popijes obzirom da sam je popila pre dva meseca.hvala!

#4618 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Pilula za dan posle ne bi trebalo da se koristi često – postoje drugi efikasniji i bolji metodi kontracepcije. Možete uzeti ali se javite ginekologu kako bi se konsultovali o drugim metodama kontracepcije.

#4630 Одговор

Stefan

Imao sam odnos sa devojkom i kondom je pukao, i svrsio sam u nju(izvinjavam se na izrazu) jutros je popila tabletu za dan posle a imali smo odnos sinoc da li ce tableta reagovati, da li ce imati nekih posledica?

#4633 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Poštovani Stefane,

u uputstvu za korišćenje napisani su neželjeni efekti kao i verovatnoća zaštite.

#4636 Одговор

Nikolina

Poštovani,
    Imala sam nezasticen odnos 12.jula i tacno na 24 sata sam popila escapelle za svaki slucaj,do ejakulacije nije doslo alo su mi bili plodni dani po racunici pa nismo zeleli da rizikujemo.Posle 6 dana,19. jula sam dobila menstruaciju koja je trajala kao i svaka druga i bila normalna,samo sto je poranila s obzirom da je trebalo da dobijem oko 25og,danas je trebalo opet da dobijem ali nisam i takodje nakon menstruacije imam i do sad natekle grudi,zatvor,gust beli sekret,promene raspolozenja i zadnjih 5-6 dana grceve u stomaku uz cest odlazak na malu nuzdu,nakon popijene escapelle nije bilo nezasticenog odnosa,uvek smo koristili kondom i proveravali svaki.Koliko sam videla ovo su simptomi trudnoce,da li da brinem po vasem misljenju ili nema razloga?

#4639 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Najjednostavnije je da uradite test ukoliko sumnjate na trudnoću.

#4644 Одговор

Dragana

7-og avgusta sam dobila,13-og avgusta mi je stalo…19-tog sam imala ne zasticen odnos gde decko nije svrsio u mene ali ga je nakon par minuta vratio unutra na kratko.. da li da poppijem tabletu? jer poslednju sam tabletu za dan posle sam popila 3 juna a pise da razmak mora biti 6 meseci najmanje izmedju dve tablete.. sta da radim?

#4656 Одговор

Katarina
    Учесник

Imam jednu nedoumicu.
    11. avgusta sam dobila poslednju menstruaciju, koja je trajala do 16. avgusta. 19. sam imala odnos prilikom koga je kondom nakon zavrsetka pukao. Escapelle pilulu sam popila pola sata-sat nakon odnosa. Juce, 5-6 dana nakon sto sam popila pilulu osetila sam bolove u stomaku koje imam inace kada treba da dobijem menstruaciju i uvece je pocelo krvarenje. Danas isto imam krvarenje i te bolove ali dosta manje nego kao kad inace imam menstruaciju. Nije mi jasno, da li je ovo krvarenje sto sad imam menstruacija koja je zbog pilule manje obilna nego inace ili neko krvarenje povezano sa pilulom?
    Hvala na odgovoru.

#4666 Одговор

Mara

Zdravo,
    Imala sam odnos, decko je navukao kondom tokom erekcije, potom je usledio pad pa ponovna erekcija, bez skidanja i promene kondoma.
    Da li postoji razlog za brigu od nezeljene trudnoce?
    Da li bi trebalo da popijem pilulu za dan posle?

Hvala unapred
    Pozdrav

#4669 Одговор

milicaj735
    Учесник

Postovani,
    mentstruacija mi je kasnila 3 dana, nakon toga sam imala odnos i pukao je kondom i popila sam u roku od 24h escapelle tabletu, da li je normalno da mi sad i dalje kasni menstruacija?

#4671 Одговор

Jelena

Postovani!
    Popila sam tabletu 14og, posle 3 dana pocelo je krvarenje, koje mi i dalje traje. 2,3 dana nisam krvarila i onda je opet krenulo, uplasena sam, jer ne znam zasto se to desava i zasto krvarenje ne prestaje?

#4676 Одговор

Milica

Postovani,
    Imala sam zasticen odnos u kome je doslo do pucanja kondoma, odnos je bio dan pred pocetak menstruacije ali sam za svaki slucaj narednog jutra popila tabletu “dan posle”. Vec u toku veceri sam dobila menstruaciju. Od tada nije bilo rizicnih odnosa ali mi sledeca menstruacija nakon tablete kasni vec nedelju dana. Da li je moguce da je zbog dejsta tablete?
    Hvala unapred.

Гледање 379 чланака - 379 до 392 (од 805 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button
,