Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Ова тема садржи 798 одговора, има 95 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Ognjen 7 сати, 27 минута раније.

Гледање 421 чланака - 421 до 434 (од 799 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4803 Одговор

Jelena

Poštovani,
    Tabletu sam popila par dana nakon menstruacije. Par dana kasnije, pojavio se krvavi iscedak, kao obojeni sekret sa nekim sitnim komadićima, ne znam kako da objasnim. Išla sam kod ginekologa, i rekla je da je to od tablete i da sačekam menstruaciju. To sada traje već oko sedam dana, ima ga na vešu pomalo i kada odem u wc na papiru, samo što sada ima i neki neprijatan miris. Menstruacija bi trebala da počne oko 28-29. Da li je to normalno i koliko može da traje? Hvala unapred.

#4805 Одговор

Aleksandra

Postovani,
    Imala sam odnos prvog plodnog dana a Escapelle pilulu sam popila nekih 84h nakon odnosa (tek sam tada saznala da postoji rizik za trudnocu), ali je bilo pre ovulacije, bar tako stoji u kalendaru koji pratim. Sledeca redovna menstruacija bi trebalo da bude za 10 dana. Da li postoji sansa da ce pilula delovati, obzirom da je proslo vise od 72h od odnosa kad sam je popila?
    Pozdrav

#4809 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@aleksandra – prema uputstvima proizvođača – pilula neće uticati na plod.

@jelena – moguće je da se od pilule poremeti ciklus. Ukoliko je krvarenje bude obilno i nastavi se – javite se ginekologu.

@aleksandra – nakon 72 sata pilula nema dejstvo.

#4839 Одговор

Darko

Imao sam odnos sa devojkom, i bio joj je prvi dan plodnih dana, pukao je prezervativ, nakon 30 min je popila escapelle tabletu, koliki je procenat da nije trudna?

#4840 Одговор

Darko

Imao sam odnos sa devojkom, i bio joj je prvi dan plodnih dana, pukao je prezervativ, ali je escapelle tabletu popila posle 30 min, kolika je verovatnoca da nije trudna?

#4841 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Verovatnoću nije moguće odrediti, uradili ste sve što ste mogli.

#4859 Одговор

mpmpmp

Poštovani,

danas je dečko ejakulirao u mene, a narednu menstruaciju očekujem za dva dana. Menstruacije su redovne. Kolika je šansa za trudnoću, odnosno da li mi savetujete da popijem pilulu za ,,jutro posle”?

Hvala.

#4861 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Verovatnoća je mala.

#4863 Одговор

Jelena

Koliko nakon odlaska spermatozodia u devojku, može test da pokaže da je trudna? Naime, dečko je u mene završio dva puta za redom i bio je drugi dan nakon prestanka menstruacije. Molim vas za brz odgovor!

#4865 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Najranije 2 nedelje nakon odnosa.

#4881 Одговор

Helena Mitrovic
    Учесник

Poštovani,
    Imala sam nezašticeni odnos u kome je doslo do ejakulacije unutra, 7 dana nakon menstruacije. Popila sam pilulu nakon 9 sati. Ovo je drugi put da je pijem, prethodni put je bilo pre više od godinu dana i sve je bilo i redu. Međutim, sada sam dobila menstruaciju (ili je u pitanju krvarenje?) 6 dana nakon uzimanja tablete, ali je to 10 dana ranije od očekivane. Inače imam redovne menstruacije, tacno u dan, retko kada se desi da porani/kasni.
    Molim vas za sto brži odgovor, jako sam zabrinuta. Hvala unapred.

#4882 Одговор

Tatjana

Pozdrav,da li test na trudnocu putem krvi moze da se uradi u toku menstruacije,da li to nesto menja? Hvala.

#4884 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Ne menja ništa.

#4886 Одговор

Helena Mitrovic
    Учесник

Meni niste odgovorili.

Гледање 421 чланака - 421 до 434 (од 799 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button
,