Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Ова тема садржи 780 одговора, има 92 гласа и последњи пут је ажурирана од стране  Duska 1 дана, 2 сати раније.

Гледање 435 чланака - 435 до 448 (од 781 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4887 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Moguće je da se poremeti ciklus zbog uzimanja pilule. To ne znači ni da su delovale ni da nisu. Za svaki slučaj 3 nedelje nakon odnosa uradite test na trudnoću.

#4888 Одговор

Tatjana

Dobar dan,prezervatic je pukao u toku odnosa ali je decko ejakulirao van.pitanje je da li menstruacija znaci da niste trudni?

#4897 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Najjednostavnije i najsigurnije je da uradite test na trudnoću.

#4900 Одговор

nikola

Postovani, imao sam nezasticen odnos sa devojkom i nisam siguran jesam li ejakulirao u nju. S obzirom da ona treba da dobije za par dana da li mogu biti siguran da nece zatrudneti iako sam ejakulirao(posto su navodno neplodni dani jer dobija na nekih 28 dana)?

#4905 Одговор

Nenad

Postovani,1.10.Smo imali odnos gde je doslo do pucanja kondoma, nakon sat ipo vremena je devojka popila tabletu, redovan ciklus je trebao da nastupi 10.10 ali nije, radila je test negativan je, koliko je moguce da joj kasni posle tablete, ciklusi su joj redovni na 28dana, unapred zahvalan na odgovoru!

#4908 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@nikola – ukoliko dobije menstruaciju na vreme – sa velikom sigurnošću nije došlo do trudnoće.

@nenad – moguće je. Uradite za svaki slučaj test na trudnoću 3 nedelje nakon popijene tablete.

#4911 Одговор

Julija

Postovani,
    Menstruaciju sam dobila 6.10, a 9.10, dakle 4. dana ciklusa je prezervativ pukao dva puta, i decko je dva puta ejakulirao unutar vagine. Sat,dva nakon toga sam popila pilulu, ciklusi su mi inace redovni, 28dana +1 ili -1, zanima me kolika je sansa da do trudnoce dodje i kada mogu pouzdano uraditi test.

#4912 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Šansa je mala. Test najranije 2 nedelje nakon odnosa.

#4917 Одговор

SARA

Postovani,pre 4h sam imala odnos sa svojim deckom..pri tom odnosu kondom nam je pukao…posle nekih 25 minuta sam popila tabletucu za dan posle…pa me interesuje da li je moguce da ostanem trudna jer mi je danas dan ovulacije

#4918 Одговор

SARA

Postovani,isto me interesu je da li je u redu sto sma popila tableticu posle 25 min da li nece nista da mi naskodi? Srdacan pozdrav!

#4919 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

U redu je sve. Uradili ste sve što ste mogli.

#4926 Одговор

Leki

Poštovani,

19.8 sam imala rizičan odnos te sam popila pilulu za dan poslije, taj dan mi je bio zadnji dan menstruacije. Narednu menstruaciju sam dobila 19.9 i bila je nešto oskudnija, ali 4.10 sam opet krvarila i trajalo je isto kao normalna menstruacija. Danas opet imam bolove u leđima i stomaku isto kao da ću opet dobiti.. naručena sam na pregled za dva dana ali do tada bi voljela čuti Vaše mišljenje.

#4928 Одговор

Monika

Postovani,
    Imala sam odnos s deckom 27.9. Te sam popila escapelle odmah iduce jutro, nisam imala nikakvih nuspojava. Zatim sam imala oskudno krvarenje 2.,3. i 4.10.u vrijeme ovulacije. Naime imala sam i odnos s deckom 4.10.koristio je kondom, ali mu je puknuo no nije ejakulirao unutar rodnice. Menstruaciju sam trebala dobiti jucer(17.10.) ali jos nisam.Imam sve ‘simptome’ pmsa kao i svaki mjesec prije, menstruacije su mi redovite. Da li kasni zbog tablete ili postoji sansa za trudnocom?

#4929 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Moguće je i jedno i drugo. Ukoliko je prošlo više od 2 nedelje od nezaštićenog odnosa – uradite test na trudnoću za svaki slučaj.

Гледање 435 чланака - 435 до 448 (од 781 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button
,