Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Гледање 449 чланака - 449 до 462 (од 808 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #4931 Reply
    Leki
    Гост

Poštovani molim Vas prekočili ste moje pitanje

#4934 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Najverovatnije niste trudni. Moguć je poremećaj ciklusa nakon uzimanja Escapelle tablete. Za svaki slučaj uradite test na trudnoću, ukoliko se krvrenje i bolovi nastave – javite se ginekologu.

#4940 Reply
    Lexi123456
    Учесник

Postovani imala sam nezasticen seksusalni odnos 24.09.2017 a pilulu sam popila 26.09.2017. Trebala sam da dobijem 12.10.2017 a jos nisam dobila a poslednja menstruacija mi je pocela 15.09.2017 .Znaci kasni mi 10 dana . Da li je moguce da tableta toliko odlozi menstruaciju ? I da li je moguce da sam trudna iako nije bio dan ovulacije? I uz to sam jos popila i escapelle tabletu. Moja prijateljica je pre godinu dana popila tabletu i kasnila joj je 14 dana.

#4941 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Moguće je da pilula poremeti ciklus. S obzirom da je prošlo dovoljno vremena – za svaki slučaj uradite test kako bi isključili trudnoću.

#4944 Reply
    djadja
    Учесник

Pre tri meseca sam radila analize hormona stitne zlezde i tsh mi je bio 6.6, i antitela povisena. Dobila sam eutiroks 25 i nakon 6 nedelja, tsh mi je bio 2.3, jedno antitelo poviseno tg oko 490, a tpo u granicama. Oduvek mi je menstruacija bila redovna. Medjutim, kako pijem terapiju, prosli put je kasnila 2-3 dana, a sad mi kasni 7 dana. Radila sam test, nisam trudna. Ali, juce sam imala nezasticen odnos. Sad ne znam sta da radim, da li da popijem tabletu za dan posle. Posto ni danas nisam dobila. Ne znam ni kolike su sanse za trudnocu, posto treba da dobijem. Kako god, eutiroks mi je sve poremetio.😞

#4945 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Ukoliko želite dodatnu zaštitu – uzmite tabletu.

#4947 Reply
    Andrijana
    Гост

Poštovani, Escapelle pilulu sam popila u septembru, nakon čega sam sa 4-5 dana zakašnjenja normalno dobila menstruaciju. Nakon menstruacije sam otišla ginekologu na rutinski pregled gde mi je otkrivena velika folikularna cista na levom jajniku. Da li postoji mogućnost da je uzrok ciste tableta za dan posle? Hvala unapred!

#4949 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Escapelle obično ne izaziva nastanak folikularnih cisti. Verovatno Vam je ginekolog objasnio o čemu se radi i zakazao Vas sledeću kontrolu.

#4954 Reply
    A. Djordjevic
    Учесник

Imala sam odnos sa dečkom na dan kada je trebalo da dobijem, pri kraju nam je pukao kondom, i posle nekih 13 sati sam popila tabletu za dan posle. 13.09. je bila poslednja menstruacija i više nisam dobila. Da li je tableta delovala? I zašto nisam još uvek dobila?

#4955 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Poštovana, tableta može da poremeti ciklus. Ukoliko ne dobijete menstruaciju 2 nedelje nakon odnosa – uradite test na trudnoću i javite se ginekologu.

#4958 Reply
    Maja
    Гост

Proslu menstruaciju sam imala 20.09 koja je kasnila dve nedelje radila sam test na trudnoću i ako smo koristili zastitu da otkloni tu sumnju bio je negativan, menstruacija je trajala dosta krace(4 dana) obično traje 7-8, nakon toga 7.10 sam imala nezasićeni odnos i popila Escapelle nakon 27h, nisam imala krvarenja a sada 20.10 dan pre ocenjivanja menstruacije pojavila se braon tecnost i ruzicasto krvarenje koje je primetno samo pri brisanju nakon nuzde, to je trajalo dva dana, i menstruacije jos uvek nema. Da li sam trudna? Bitno je da spomenem da mi menstruacije nisu redovno. Hvala unapred!

#4961 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Poštovana Majo, ukoliko sumnjate na trudnoću najjednostavnije je da uradite test na trudnoću.

#4972 Reply
    Nikola
    Гост

Drugarica je imala odnose bez zastite, sutradan je uzela tabletu za dan posle, nakon toga opet sutradan je pukao kondom. Moje pitanje je da li ta tableta i dalje deluje ili ne?

#4973 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

U svakom slučaju – ne bi trebalo da uzme još jednu pilulu. Ukoliko joj bude kasnio ciklus – neka uradi test na trudnoću.

Гледање 449 чланака - 449 до 462 (од 808 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button
,