Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Ова тема садржи 800 одговора, има 95 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Sanja 2 дана, 17 сати раније.

Гледање 477 чланака - 477 до 490 (од 801 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5028 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

Jeste. U svakom slučaju preterana konzumacija alkohola nije preporučljiva ni u kom periodu :).

#5031 Одговор

Jovana

Postovani,imala sam ne zasticen odnos 03.11., dan nakon zavrsetka menstruacije. Tabletu sam popila sutra. Dobila sam menstruaciju 09.11. Da li treba da se brinem,ili je to normalno iako sam trebala dobiti 24.11.?

#5033 Одговор

ivanaa

Postovani,dobila sam nedelju dana nakon uzimanja tablete i imam jake bolove u stomaku da li smem da konzumiram lek protiv bolova?

#5036 Одговор

Iva

Sme li se popiti tri escapelle u toku jedne godine?

#5053 Одговор

dr Djordje Petkovic
    Главни мајстор

@jovana – moguće je da dođe do poremećaja ciklusa. Za svaki slučaj uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon odnosa.

@ivanaa – smete.

@iva – nije preporučljivo.

#5061 Одговор

ana

Postovani, menstruacija mi je trajala do 11.11 a 14.11. sam imala nezasticen odnos. Decko je svrsio u meni i 2h nakon toga sam popila Escapelle tabletu. Posle toga smo imali jos jedan odnos, ali nije zavrsio u meni. 5 dana nakon toga, pocelo je krvarenje, a ujedno su mi i plodni dani. Da li je to normalno i da li postoji sansa da ostanem u drugom stanju?

#5063 Одговор

Nemanja

Imala sam nezasiceni odnoa sa deckom i ejukalirao je u meni. Bio mi je 7 dan od zadnje menstruacije, odmah posle 18 h sam popila tabletu.Da li ce mi tableta pomoci?
    I kolika je mogucnost da tableta ne deluje?

#5068 Одговор

Radmila

Postovani,nakon sexualnog odnosa popila sam escapelle tabletu za dan posle nakon sat vremena,sledeci dan je on ponovo zavrsio u mene,pa me zanima da li ponovo moram da kupujem tabletu za dan posle? Prosao je jedan dan od odnosa.

#5072 Одговор

Marko

6 dan ciklusa nezaštićen odnos i popijena tableta, imala krvarenje. 31 dan nezaštićen odnos i ejakulacija unutar. Da li je moguća trudnoća iako nije popijena tableta a neplodni dani su?

#5074 Одговор

Tijana

Menstruacija mi se zavrsila pre 3 dana. Ja sam nocas imala nezasticen odnos. Da li je kasno sutra popiti tabletu dan posle?

#5077 Одговор

Nikola

Tokom odnosa pukao mi je kondom a primetio sam da je bilo malo semene vodicr u njemu, da li da popije pilulu 72 sata kasnije ili nema potrebe?

#5080 Одговор

magarac

Ja i moja devojka smo se malo dirali ona je meni sedela u krilo,ja sam njoj mazio njen polni organ i ona moj doslo je do svrsavanja izvinite na izrazu nije joj nista doslo do njenog polnog organa jedino putem prsta ili tako da.li.moze biti trudna da li da.uzme escapel tabletu?

#5081 Одговор

Jasna

Postovani,
    Poslednja menstruacija mi se zavrsila 15.11. a 17.11. sam imala nezasticen odnos. Posle nekoliko sati sam popila tabletu za dan posle. 7 dana kasnije, 24.11. je pocelo krvarenje koje wvo i danas traje. Manje je obilno od prave menstruacije ali mislim da nece skoro prestati. Neprijatnog je, kiselkastog mirisa, malo tamnije boje nego inace.
    Sledecu redovnu menstruaciju treba da dobijem za nekoliko dana.
    Da li je ovo sad krvarenje predugo, da li treba da idem kod lekara i kakva je sansa da sam trudna?
    Hvala

#5084 Одговор

Irena

Dobar dan..Popila sam jutros u pola 10 escapelle tabletu tj.popila sam je 12 sati posle odnosa stim sto mi je juce prestala menstruacija kad sam i imala odnose i eto desilo se to i morala sam da reagujem sa tabletom.Zanima me kako tableta reaguje i kad bih trebalo da dobijem sledecu menstruaciju stim sto ja nisam imala nikakve nus pojave i zanima me da li je ona odradila svoje vec u organizmu?Hvala vam puno na odgovoru unapred

Гледање 477 чланака - 477 до 490 (од 801 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button
,