Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Гледање 533 чланака - 533 до 546 (од 870 укупно)
  • Аутор
    Чланци
    Tamara
    Гост

Jos jedno samo, ako sam ostala trudna bez obzira na tabletu Escapelle, da li mogu da uticu na zdravlje bebe? Brinem dosta iskreno

Milena Timotic
    Учесник

Imala sam zaštićen odnos u kome je kondom pukao. Tabletu sam popila nakon pola sata.To se desilo juce.Menstruacija mi je prestala 5og januara, ali su mi neredovna i ne znam kada bih trebala da odbijem. Da li mogu da zatrudnim mnogo se plasim imam samo 17 godina?

dr Djordje Petkovic
    Модератор

@Tamara – nije moguće odgovoriti da li su delovale ili ne. Ukoliko ste ipak ostali trudni – ne bi trebalo da utiču na zdravlje bebe.

@Milena
    – u svakom slučaju se savetuje da uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon popijene tablete.

Dragan
    Гост

Imali smo nezasticen odnos, devojka je popila tabletu u roku od 48 sati. Dobila je menstruaciju redovno dan posle je imala mucnine i povracala. Kakva se sunse za trudnocu. Hvala unapred

Milena Timotic
    Учесник

Imala sam odnos sa deckom, prošlo je 25 dana od zadnjeg ciklusa ne znam da li sam u ovulaciji, popila sam tabletu u roku od pola sata, koje su šanse da ostanem trudna?

dr Djordje Petkovic
    Модератор

@Dragan – Šansa je mala. Za svaki slučaj uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon popijene tablete.

@Milena
    Timotić – uradili ste sve što ste mogli. Za svaki slučaj uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon popijene tablete.

VanjaVanjaVanja
    Учесник

Postovani, molim za pomoc.

Poslednju menstraciju sam imala od 21. do 25. januara, a u nedelju 28. janara sam imala odnos kada nam je pukao kondom. U ponedeljak 29. januara sam uzela escapell pilulu i sve je bilo u redu. Medjutim, u subotu 3. februara sam prokrvarila (lici na mestruaciju, ali nije obilno) i to traje vec tri dana. Da li je to uredu?

Unapred vam se zahvaljujem na odgovoru.

dr Djordje Petkovic
    Модератор

Poštovana Vanja,

moguć je poremećaj ciklusa zbog pilule. Uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon popijene pilule kako bi bili sigurni.

Jovana
    Гост

Postovani, ovako…
    pukao nam je kondom a to nismo osetili, kad je bio pri vrhuncu i krenuo je da vadi kao i svaki put za svaki slucaj, videla sam na intimnimdlacicama spremu(izvinite na izrazu) i potom da je kondom pukao… Nisam tacno sigurna da li je svrsio i to malo pre vadjenja u mene.. Ni on nije siguran jer ne zna kad mu je tacno krenulo… sta mogu da uradim da bih sprecila trudnocu, i da li su ove pilule bezbedne i koje su moguce pojave?

Nina
    Гост

Nakon koliko dana od kasnjenja menstruacije test za trudnocu iz apoteke daje tacan rezultat?

Dragana Simic
    Учесник

Zdravo. Ciklus mi je zavrsio 2.2.2018. odnos bez zastite sam imala 4.2. tabletu sam popila nakon 65 sati. Kako cu znat da li je tableta djelovala? I nakon koliko vremena bi trebala i da li trebam uraditi test da budem sigurna?

dr Djordje Petkovic
    Модератор

@Jovana, možete uzeti pilulu za dan posle kako bi smanjili mogućnost trudnoće.

@Nina
    – otprilke po izostanku menstruacije bi trebalo da pokazuje tačan rezultat.

@Dragana
    Simić – Uradite test nakon 3 nedelje od popijete tablete i znaćete rezultat.

tanjal
    Учесник

Treceg dana menstruacije sam imala nezasticen odnos.Po prvi put sam,radi sigurnosti,popila EllaOne pilulu,6 sati nakon odnosa.Nakon 4 dana,ne osecam nikakve promene.Bila sam uplasena njenog dejstva.Zanima me da li su moguce posljedice na ciklus i hormone i kolika je verovatnoca da ostanem u drugom stanju?
    Unapred hvala.

Kristina
    Гост

Postovani, molim za pomoc.
    Imala sa ciklus od 4. do 8. januara. 10 januara sam imala nezasticen odnos, decko nije svrsio unutra ali izmedju prvog i drugog puta ga nije oprao. (izvinite na izrazu) Uplasena, nakon 22 sata sam popila pilulu za dan posle esscapele. Prvi put sam popila, a menstruacija mi je od pocetka redovna, dobijam na 26 dan. Buduci da mi sada kasni 8 dana, u strašnoj sam panici. Nije valjda da sam trudna?😢

Гледање 533 чланака - 533 до 546 (од 870 укупно)
  • Морате бити пријављени да бисте одговорили у овој теми.

Call Now Button