Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Гледање 561 чланака - 561 до 574 (од 844 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5509 Reply
    dajananesa
    Учесник

Postovani, 9 dana nakon prvog dana menstruacije imala sam nezasticen odnos, i nisam popila pilulu jer sam smatrala da nije potrebno ,ali se nedelju dana nakon toga ponovo desilo i onda sam je popila. Kolika je verovatnoca da sam ostala trudna nakon prvog puta, jer mi se javilo krvarenje 6 dana nakon escapelle u trajanju od 2 dana, a menstruaciju treba da ocekujem za 5 dana… ? Hvala vam unapred na odgovoru.

#5510 Reply
    Bojana
    Гост

Hvala mnogo na brzom odgovoru. Nisam zelela da pijem tabletu bez potrebe. Ali,ako postoji mogucnost,bolje je to preduprediti. Tako da cu je popiti,dok jos imam vremena za to. ☺

#5513 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Модератор

Poštovana dajananesa,

sačekajte ciklus, ukoliko bude kasnio – uradite test na trudnoću.

#5525 Reply
    Ivana
    Гост

Postovani,
    Imala sam nezasticen odnos 19.dana ciklusa(01.03.),poslednja tri ciklusa su na 26,27 dana, pa sledecu menstruaciju ocekujem 09.03.
    Da li je potrebno da popijem pilulu za dan posle?
    Unapred hvala.

#5529 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Модератор

Ukoliko želite da smanjite verovatnoću za trudnoćom – uzmite pilulu.

#5570 Reply
    Milica Micika Pantic
    Учесник

Pozdrav imala sam ofnos i muz nije svrsio u men samo je skliznulo malo preko polne ripe posle 18 h popila Sam escaplle .Dal like je mogice ovako ostati trudna

#5584 Reply
    Jana
    Гост

Postovani, imala sam nezasticene odnose prije 2 dana, popila sam escapelle nekih 30tak sati kasnije, takodje treba da dobijem za 4 dana, da li postoji mogucnost da escapelle tableta ne djeluje jer sam je popila 30tak sati nakon odnosa?

#5589 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Модератор

Poštovana Milice,
    uradili ste sve što ste mogli. Ukoliko Vam bude kasnila menstruacija za svaki slučaj uradite test na trudnoću.

@Jana
    – Ukoliko Vam bude kasnila menstruacija za svaki slučaj uradite test na trudnoću.

#5609 Reply
    Jelena
    Гост

Postovani,

Nakon nezasticenog odnosa sam popila escapelle. Sve je proslo u redu. Oko 50 dana nakon drugog nezasticenog odnosa sam opet popila escapelle. Osam dana nakon popijene druge pilule Sam imala bledo-rozu krv koja je bila kao voda. Menstruaciju treba da dobijem za nedelju dana. Da li je ta krv predznak trudnoce?

#5612 Reply
    Lazar. B.
    Учесник

dobar dan,imam 17god, naime zadnja menstruacija mi je bila 20.02 a odnos sam imala 24.02 i decko je ejakuirao u mene jer je kondom pukao… nakon 12h sam popila tabletu escapelle za jutro poslije I kroz dan dva sam osjecala mucninu i imala sam braon iscjedak koji nije bio obilan. Menstruacija mi obicno dolazi 4-5 dana ranije, sada je 19.03 i imam simptome pms bol u stomaku nervoza, sluzav iscjedak ali nikako da dobijem vec nekoliko dana, molim vas recite mi sta je problem

#5616 Reply
    dr Djordje Petkovic
    Модератор

@Jelena – Ne mora da znači. Za svaki slučaj uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon popijene pilule.

@Lazar
    . B. – Ukoliko sumnjate na trudnoću – uradite test 3 nedelje nakon popijene pilule.

#5629 Reply
    Kiki
    Гост

Postovani,
    Popila sam Escapelle tabletu 17 sati nakon nezasticenog odnosa, jer je kondom pukao. Nedelju dana kasnije dobila sam menstruaciju, nakon 16 dana od prvog dana prethodne menstruacije(obicno dobijam na 22,23 dana). Medjutim menstruacija je samo jedan dan bila cista krv, ostalih dana je bila tamne boje i gusta. Takodje, traje vec 9 dana. Pre tri dana je imalo naznaka da prestaje, sve manje i manje je islo, ali danas, 9. dana je obilnija. Da li je to normalno?

#5631 Reply
    dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Kiki, moguć je poremećaj ciklusa nakon popijene tablete. U svakom slučaju se savetuje da uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon uzimanja Escapelle.

#5634 Reply
    Maja M.
    Гост

Jako glupa situacija.
    Imala sam odnos sa momkom,zaštićen naravno,koristili smo kondom,međutim on je svršio u kondom,i kondom je ostao u meni kada je on,ono izašao,sperma je iscurela iz kondoma,ne skroz ali veći deo se slilo niz moje butine,ja sam rukom izvadila zalutali kondom,pitanje je da li da koristim pilulu za jutro posle i ako je ne popijem da li ću ostati trudna. Zadnju menstruaciju sam imala 13. marta,nisam u plodnim danima ali znam da je sve moguće..

Гледање 561 чланака - 561 до 574 (од 844 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button