Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Гледање 575 чланака - 575 до 588 (од 807 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5636 Reply
    dr Đorđe Petković
    Учесник

Ukoliko želite dodatnu zaštitu – uzmite pilulu.

#5647 Reply
    Joka89
    Учесник

Postovani, 20-og mi je bio poslednji dan menstruacije, sutradan sam imala nezasticeni odnos i 12 sati nakon nezasticenog odnosa sam popila Escapelle tabletu, medjutim danas 26-og sam opet dobila menstruaciju, da li je to u redu? Znam da izazivaju poremecaj ciklusa ali nisam ocekivala da cu opet nakon 6 dana dobiti.

#5648 Reply
    Ucesnik
    Гост

Da li kada dobijem posle tablete znaci da je delovala? I da li je kasno da se tableta popije posle 36h?

#5649 Reply
    Jexxy
    Гост

nakon nezasticenog odnosa sam popila Escapelle tabletu tj posle 12h. Posle dan dva sam imala braon isjcedak i mucninu, vjerovatno zbog djelovanja tablete. Menstruacija mi kasni vec 6 dana i uradila sam test za trudnocu, i pokazao je negativan. jos uvijek imam bolove kao pred dobijanje. Molim vas, sta da radim

#5650 Reply
    Jelena
    Гост

Postovani,prvu escapelle kad sam popila sve OK prolo. Drugu sam posle 50 Dana popila I imala krv pred ciklus jeDan Dan. Sada mi kasni 8 Dana I Danas sam tokom odnosa imala veliku kolicinu krvi a Nissam dobila. Imam pregled za pet Dana. O cemu bi bila rec?

P.s. nedelju dana nakon popijene druge tabletee imala sam temp I mucninu
    Od pet dana

#5651 Reply
    dr Đorđe Petković
    Учесник

@Joka89 – može biti u redu.

@Učesnik – u svakom slučaju savetuje se da uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon popijene tablete.

@Jexxy – zbog bolova javite se ginekologu.

@Jelena – O čemu se radi – videće se na pregledu.

#5653 Reply
    Jovana
    Гост

Postovani
    23.marta sam imala nezasticeni odnos. Decko je ejakirao u mene. Tabletu escapelu sam popila u roku od pola sata nakon odnosa. Danas sam dobila, 28.a menstruaciju je trebalo da dobijem 10.aprila. Da li to normalno da menstruacija porani jer sam popila tabletu? Hvala!

#5654 Reply
    dr Đorđe Petković
    Учесник

Moguće je. U svakom slučaju savetuje se da uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon popijene tablete.

#5660 Reply
    Sanja
    Гост

Poštovani,interesuje da li može da se zatrudni od pretsemene tecnosti?Imala sam nezaštićeni odnos 31.o3 oko 22h a popila sam tabletu 03.04 14:30 ovulacija mi je bila 28.03,a treba da dobijem 12.04 interesuje me da li mogu da ostanem trudna i da li sam kasno popila tabletu?Hvala.

#5663 Reply
    dr Đorđe Petković
    Учесник

Moguće je. Niste kasno popili tabletu.

#5671 Reply
    Ana
    Гост

Koja je cena ove tablete?

#5672 Reply
    Ana
    Гост

Zadnja menstruacija mi je pocela 12. marta, dakle trebalo bi da dobijem 8. Aprila.. danas je 7. April i imala sam nezasticeni seksualni odnos pa me zanima kolika je sansa za trudnocom, i da li ima potrebe da popijem tabletu? Seksualni odnos je bio bez zastite, ali decko nijee svrsio u mene

#5673 Reply
    dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Ana,

Cenu tablete možete saznati u bilo kojoj apoteci. Ukoliko želite dodatnu zaštitu – možete uzeti tabletu.

#5674 Reply
    Dijana
    Гост

Dobar dan.
    Imala sam odnos sa deckom 12. Dan ciklusa. U proseku duzina ciklusa je 31 dan. Tokom odnosa je doslo do pucanja kondoma. Nakon 12 sati sam popila pilulu. Medjutim nemam nikakvo krvarenje pa me zanima da li je to normalno ? Osetila sam bol u stomaku na dan kada je ovulacija trebala da se dogodi.

Гледање 575 чланака - 575 до 588 (од 807 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button
,