Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Гледање 589 чланака - 589 до 602 (од 807 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #5675 Reply
    Dijana
    Гост

I da dodam da mi je dan nakon popijene pilule na obrazu izasla velika potkozna bubuljica.

#5677 Reply
    Ivana
    Гост

Kolika je sansa da se zatrudni u neplodnim danima ako decko ne ejakulira u devojku?

#5678 Reply
    dr Đorđe Petković
    Учесник

@Danijela – Uradili ste sve što ste mogli. Uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon popijene pilule za svaki slučaj.

@Ivana – pročitajte tekst na našem sajtu https://www.palmoticeva.com/trudnoca-i-menstruacija/

#5679 Reply
    Mima
    Гост

Ukoliko je decko siguran da nije svrsio u devojku, a odnos je bez kondoma da li ima razloga za brigu s obzirom da se spominjalo kako se moze zatrudneti i od neke druge tecnosti koja se luci tokom odnosa? Vec sam jednom u januaru koristila tabletu pa pokusavam da je izbegnem, zato me zanima vase misljenje o mojoj situaciji

#5680 Reply
    Jovana
    Гост

Postovani,

Imala sam nezasticen odnos, popila sam tabletu nakon 10 sati, nemam nikakve simptome. Menstruacija mi nije redovna.
    Da li postoji mogucnost da sam trudna i da tableta nije delovala?

#5681 Reply
    Jovana
    Гост

Postovani,
    Imala sam poslednji odnos sa deckom 31. marta,koristili smo kondom ali je on pukao,ne pri vrhu ali je ipak pukaa a decko je vec svrsio bio
    Posle 45min sam popila escapelle-a tabletu
    E sad,farmaceutkinja iz apoteke mi je rekla da bi trebalo da dobijem posle tablete,I da ce mi biti obilno krvarenje,medjutim ja sam posle 5 dana dobila ali to je bukvalno bilo nesto malo,bas malo,I trajalo je 2-3 dana
    Imam jako neredovan ciklus,I kratko mi traje.Poslednju menstruaciju sam imala 23. februara,a pre toga 17. januara,a pre toga nisam imala 5meseci.Dakle,ja sam mislila da mi se ustalila,I da cu dobiti oko 30. marta,medjutim to se nije desili
    Sa li postoji neka sansa da zatrudnim,jer me plasi ovo krvarenje koje je trajalo kratko,I imalo je neki braonkastu boji?
    Unapred puno zahvalna

#5683 Reply
    aaaa
    Учесник

Poštovani,
    nezaštićen odnos smo imali poslednjeg dana menstruacije koja kod mene traje 5 dana i pritom je dečko svršio u mene. Kolike su šanse da je došlo do trudnoće? Da li je potrebno da popijem tabletu? Mensturacije su mi redovne i svaki put traju 5 dana.
    Unapred hvala na odgovoru.

#5684 Reply
    Jovana
    Гост

Imala sam odnos sa deckom pre tri dana bez zastite.Svrsio je u mene i popila sam tabletu nakon sat vremena. Međutim ja nemam redovan ciklus i koristim floravitex kapi. Da li postoji mogućnost da tableta ne odreaguje?iz razloga sto mi je tek posle tri dana muka, osetljive su mi grudi na dodir i imam glavobolje. Sekret je mi malo pojacan, nekad je beo, nekad zuckast. Sad ne znam da li je zut zbog kansen kreme, posto sam sklona gljivicama i preporučena mi je ona. Unapred hvala na odgovoru.

#5686 Reply
    dr Đorđe Petković
    Учесник

@Mima – verovatnoća postoji.

@Jovana – za svaki slučaj uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon popijene tablete.

@Jovana – Moguć je poremećaj ciklusa usled korišćenja pilule. Za svaki slučaj uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon popijene tablete.

@aaaa – Ukoliko želite dodatnu zaštitu – uzmite pilulu.

@Jovana – za svaki slučaj uradite test na trudnoću 3 nedelje nakon popijene tablete.

#5688 Reply
    Marko
    Гост

Postovani,

Devojka I ja smo imali nezasticen odnos I nije doslo do ejakulacije jer sam izvadio (izvinite na izrazu) pre vrhunca. 100% sam siguran da nisam ejakulirao. Na polnom organu sam spazio neku sluz ali ali nije bila sperma. Ja mislim da nema zbog cega da brine ali ona insistira da popije tabletu. Od odnosa je proslo 2 dana. Da li da uradi to?

#5689 Reply
    Ana
    Гост

Poslednju menstraciju sam imala 24. marta i trajala je do 29.marta. Nezasticen seksualni odnos, s’tim da je delom svrsio u mene delom van, se deseio 5.aprila, mada posto je bilo posle ponoci dodje 6., a 5. mi je u menstralnom kalendaru na telefonu oznacen kao ovulacija. Popila sam escapella 2h nakon toga. Krv sam primetila dva dana nakon toga, kad sam piskila, na wc papiru kojim sam se obrisala. Da li je tableta delovala? Uzasno se bojim da nije,jer je tad bila ovulacija, a citam prve simptome trudnoce, i kao da umisljam da ih imam iskocila mi je vena na levoj dojki, i kao neke zilice ljubicaste kod malih usana a mozda sam ih i ranije imala, boja oko malih usana mi je nakad roza, a nekad sivkasto ljubicasta sto pise kao znak trudnoce.. Sledecu menstruaciju treba da dobijem 19. aprila, jako sam nestrpljiva i jako se nerviram, kad moze da se uradi kucni test, da li je istina 8 dana nakon ovulacije, sto bi doslo za 3 dana?

#5690 Reply
    dr Đorđe Petković
    Учесник

@Marko – ukoliko želite dodatnu zaštitu – može da uzme.

@Ana – Ukoliko sumnjate na trudnoću – uradite test 3 nedelje nakon odnosa.

#5692 Reply
    Ana
    Гост

Kakvo je vase misljenje? Krv dva dana nakon tablete u maloj kolicini, da li je delovala?

#5694 Reply
    Lejla
    Гост

Popila sam escapelle prije 6 dana , danas sam imala malo krvarenje, a menstruaciju trebam da dobijem tek 28.april!

Гледање 589 чланака - 589 до 602 (од 807 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button
,