Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Ова тема садржи 801 одговор, има 95 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Mirka 1 седмица, 4 дана раније.

Гледање 757 чланака - 757 до 770 (од 802 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #8253 Одговор

Danica

Poštovani nakon što sam popila escapell tabletu, dobila sam menstruaciju 10 dana pre očekivane koja trajala je 2 dana, i više je bio braon iscedak. Moje pitanje je da li je to mozda bila samo reakcija na tabletu ili menstruacija? Da bih znala kada da ocekujem sledecu, i da li bi trebalo da budem zabrinuta.
    Unapred hvala.

#8262 Одговор

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Danice,

moguće je i jedno i drugo. Postoji mogućnost da se zbog pilule poremeti ciklus.

#8335 Одговор

Jelena

Postovani,imala sam nezasticeni odnos u u toku ovulacije.Odmah nakon sam popila tabletu i jos jednu posle par sati…tako da sam popila dve tablete.Zanima me da li postoji rizik od trudnoce…Ocekujem da dobijem ciklus 🤔🤔🤔🤔

#8376 Одговор

Pomorandža

Poslednji dan menstruacije sam imala nezaštićen odnos i nakon nekih 10 sati sam popila tabletu. Tri dana kasnije sam opet počela da krvarim kao da sam opet dobila. Kada bi bilo najbolje uraditi hormonski test?

#8378 Одговор

Sanela

Postovani, imala sam nezasticen odnos u vreme plodnih dana. Nakon 5h sam popila tabletu, evo vec nedelju dana kako imam mucnine, i bolove u grugima i jajnicima. I jos uvek nisam prokrvarila od tablete. A ciklus bi trebao da se javi za nedelju dana. Da li postoji rizik od trudnoce?

#8407 Одговор

Lena

Zdravo, htela sam da pitam imala sam odnos sa deckom i doslo je do pucanja kondoma. Nakon zavrsetka posls nekih pola sata, sat sam dobila redovan ciklus. I nakon 10 h od pucanja kondoma, popila dabletu kolike su mogucnosti za trudnocu ? Hvala

#8459 Одговор

Mili

Postovani, poslednja menstruacija bila je 18.2., imala sam nezasticen odnos 1.3., popila tabletu posle 12 sati, onda 3.3.,pa sam opet popila pilulu. Prokrvarila sam 8.3., krvarenje je bilo tamno, braon, sa ugruscima, trajalo je 18 dana, a inace imam redovne cikluse. Otisla sam na pregled 8.4., doktorka je rekla da se n vidi trudnocu, uradila sam 3 testa, bili su negativni, ali ja i dalje nisam dobila, ako racunam od 8.3. Postoji li bilo kakva mogucnost da tableta nije delovala i da sam ostala u drugom stanju? Hvala unapred

#8468 Одговор

Ucesnik

Postovani, imala sam seksualni odnos poslednjeg dana menstruacije, bio je zasticen odnos, ali doslo je do pucanja kondoma. Popila sam tabletu odmah nakon 12h, posle 4 dana sam dobila krvarenje koje je trajalo 1 dan, i sada redovna menstruacija kasni 5 dana. Da napomenem tog meseca sam prestala da uzimam antibebi pilule koje sam redovno koristila godinu dana. Sta je razlog kasnjenja menstruacije?

#8473 Одговор

Dragosava

Postovani, uzimam antibebi pilule, prvi dan sam ih zaboravila popiti. Od toga pijem vec 8 dana. Imala sam odnos,pa me zanima da li bi trebala da uzmem i dan posle tabletu?

#8483 Одговор

Silvana

Postovani, poslednja menatruacije mi je bila 2.aprila. Nezasticene odnose sam imala 11. i 12. aprila. Da li mislite da bih trebala da popijem tabletu za dan posle? S obzirom da ne zelim trudnocu. Hvala unapred na odgovorima.

#8730 Одговор

Biljana105
    Учесник

Poštovani!
    Imala sam nezaštićen odnos koji se završio van. Popila sam lek nakon 22h jer mi je bio dan ovulacije. Dobila sam na vreme s tim što mi je menstruacije jako oskudna i svetlija nego inače. Da li postoji mogućnost da je to zapravo
    Implantacijsko krvarenje?

#8759 Одговор

Mila

Poštovani,imala sam nezaštićene odnose i kada je on svršio(izvinjavam se na izrazu),obrisao se i nastavili smo ponovo.Ja nemam redovne cikluse i ne dobijam po 3 meseca,kao što ni sad nisam imala.Da li možete da me posavetujete šta je najbolje za ovakav slučaj?

#8790 Одговор

Maja

Da li se ekapele može uzeti I ako prodje 72 sata od odnosa

#8943 Одговор

Marija
    Учесник

Postovani,
    Imala sam nezasticen odnos pocetkom marta,nakon jednog dana,uzela sam escapelle tabletu i delovala je,krvarila sam 4 dana. E sad,menstruaciju sam trebala dobiti 9 aprila i nisam dobila ,sad je maj,sto znaci da mi kasni vise od 30 dana,da li je to normalno,da li trebam otici kod ginekologa na pregled,jer ne znam sta je.

Гледање 757 чланака - 757 до 770 (од 802 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button
,