Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Ова тема садржи 797 одговора, има 95 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Dragan 6 дана, 1 сат раније.

Гледање 771 чланака - 771 до 784 (од 798 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #9112 Одговор

Tamara

Postovani, od 07.05.-11.05. sam imala menstruaciju. 18.05. nam je pukao kondom, posle sat vremwna sam popila tabletu, nisam imala nezeljene reakcije… Da li je moguce da sam ostala trudna?

#9131 Одговор

Gonzalez Andres

Pozdrav, trebate li kredit uz nisku kamatu od 2% Jeste li odbili bankovne kredite jer nemate nikakav kolateral ili imate loš kredit? Jeste li umorni od stresa u banci Zatim ste na pravom mjestu i kontaktirajte nas putem e-maila (gonzalezandresloan(a)gmail.com)

#9148 Одговор

Malina

Imala sam ciklus 13.04. A zavrsio se 18.04. Nezasticeni odnos dogodio se 20.05. Tabletu za juto posle escapelu sam popila nakom 7 sati odnosno 21.05. Medjutim danas sam prokrvarila. 27.05 tacnije. Da li je to normalno. Sta mi savetujete da uradim. Hvala Vam unapred jako mi je bitno jer ne znam da li cu dobiti opet normaln ciklus ili kako to sve vec funkcionise. Ovo je prvi put da mi se to desi. Tako da sam u strahu.

#9200 Одговор

sandra

Poštovani,
    Prilikom odnosa mi je pukao prezervativ i nije doslo tada do ejakulacije, ali to je bio treci put tokom dana da imam odnos i plasim se da je ostalo nesto od prethododne ejakulacije. Kolike su sanse da sam ostala u drugom stanju posto mi je bio prvi plodan dan tada? (popila sam pilulu za dan posle nakon malo vise od 24h)
    Hvala unapred.

#9262 Одговор

Sanja Todorović
    Учесник

Imala sam odnos dan pred cikljus.Doslo je do pucanje kondoma,popila sam sutradan tabletu escapelle u jutarnjim casovima,tacnije 31.05 kada sam trebala da dobijem. Naravno par dana pred ciklus sam osecala simptome i sada ih osecam ali u prekidima,pa se opet nakon nekog vremena jave. Da li trebam sa strahujem zbog nezeljene trudnoce ili je uzrok kasnjenja tableta?

#9323 Одговор

Milos

Dobar dan.

Imao sam odnose sa devojkom 2-3 dana posle njene menatruacije. Kondom je pukao (kasno smo primetili) i posle 8-9h je popila pilulu za dan posle. (Prosle nedelje u NEDELJU).

Danas u petak kaze da ima krvarenje koje nije isto kao kada “dobije”.

Koji je vas savet i da li treba brinuti sto se tice trudnoce?

#9380 Одговор

Sanja

Postovani,
    Imam jedan problem i jako bi mi znacio vas odgovor.
    Mentstruacija mi je redovna, na 28 dana, s tim sto mi je prosli mesec(znaci u maju) poranila dva dana i umesto 14. maja dobila sam 12. maja. Jedan jedini odnos koji sam imala u poslednjih par meseci i to nezasticen je bio 1. juna. Ja sam razmisljala da li da popijem tabletu 72 sata posle i odlucim se za to i popijem je 3. juna znaci 52 sata od odnosa. Evo sada mi menstruacija kasni dan i po, jutros sam uradila test i bio je negativan.
    Svi moguci kalkulstori su mi pokazali da na dan tog odnosa ja nisam bila u plodnim danima, sta vise da je dan ovulacije bio oko 26. maja ali onda ne razumem zasto mi kasni?
    Pod velikim sam stresom i ne znam sta da mislim vise. Kolika je mogucnost da sam zatrudnela tada pored svih navedenih okolnosti? Nadam se sto skorojem odgovoru i hvala unapred!

#9386 Одговор

Mica

Imala sam zaštićeni seksualni odnos u noci 10/11 jun,dva puta Ali se desilo da je pukao prezerv(kondom) drugi put, kad je moj momak svršio.E sad on stalno svršava u meni,Al ovog puta je izvadio i vidio je da ima sperme na ruci. Ja sam trebala dobiti 11og sad me strah.Jer se od ovih tableta može ostati sterilan? Nisam do sad pila nikad pa me strah
    Veliki pozdrav

Sent from my iPhone

#9437 Одговор

Ana

Postovanje imala sam nezasticen odnos posle par sati popila sam tabletu esscapele posle 7 dana sam dobila neki braon sekret i trajao je 5 dana…trebala sam da dobijem pre 4 dana i nisam tacnije kasni mi menstruacija dali je to od tablete ili postoji mogucnost da sam trudna hvala unapred

#9446 Одговор

Andja

Postovani,

Imala sam odnos poslednjeg dana ciklusa uz ejakulaciju. Da li postoji mogucnost trudnoce i da li je neophodno popiti pilulu?

Hvala

#9461 Одговор

Duska

Postovani,imala sam nezasticen odnos sa deckom,zanima me da li smem da uzmem tabletu iako imam stitnu zlezdu? Da li ce to uticati na zlezdu nesto negativno? Ili da ne popijem,jer me nije strah da zatrudnim.

#9488 Одговор

Petra Stanojevic
    Учесник

Poslednju menstruaciju sam imala 26.5. Trajala je do 31.5 … Nezasticeni odnos sam imala 10 dana kasnije,tacnije 9.6. Tabletu Escapelle sam popila odmah nakon 5 sati. Zanima me da li treba da se zabrinem od eventialne trudnoce?Inace trebam da dobijem 23.6 ali jos uvek nemam neke simptome,osim bola u grudima? Hvala

#9489 Одговор

Eb

Da li neka cura moze da potvrdi posle koliko vremena je dobila menstruaciju? Ja nisam dobila vec 3 meseca, a tableta je delovala…

#9546 Одговор

Makica

Poštovana,
    Pre pet dana sam imala odnos i nismo koristili zaštitu, dan nakon toga sam popila pilulu. Od dana kada sam popila pilulu organizam mi se ponaša kao kada treba da dobijem menstruaciju, grudi me jako bole, datum sledeće menstruacije je 09.07. Da li se ovo dešava zato što sam popila pilulu ili ima razloga za brigu? Hvala unapred

Гледање 771 чланака - 771 до 784 (од 798 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button
,