Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Ова тема садржи 804 одговора, има 96 гласова и последњи пут је ажурирана од стране  Ivana 1 седмица, 1 дана раније.

Гледање 785 чланака - 785 до 798 (од 805 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #9547 Одговор

Makica

Ja sam pre par dana prvi put popila tabletu i ne mogu da ti pomognem, ali mislim da bi trebalo da posetiš ginekologa ako toliko dugo nisi dobila menstruaciju

#9548 Одговор

Eb

Ej, sve u redu, evo sad sam dobila menstruaciju. Posle 76 dana. 🙂

#9551 Одговор

Marija

Poštovani,
    Imala sam odnos,kondom je pukao nakon 10h sam popila tabletu. Nakon 6 dana je usledio braon sekret,ponekad i malko krvi to ne prestaje iz dana u dan je sve isto
    Traje već 15 dana imam bolove u ledjima i grudima,normalna menstruacija mi kasni već dva dana. Da li postoji šansa da sam trudna?
    Hvala

#9592 Одговор

Ivana Vlaovic
    Учесник

Poštovani,
    Da li je moguće da sam trudna, ako sam dobila dan nakon odnosa?

#9755 Одговор

A

Pozdrav. Imala sam odnose 13. dana ciklusa (koji su 25 dana, mada nije potpuno precizno jer sam se porodila pre 9m, od tad dobila par puta a evo sad ovo da kazem da se ustalilo), pukao je kondom i popila sam pilulu u roku 24h. Danasnje 25.dan, pa me zanima da li postoji kasnjenje koje se tolerise ako je pilula uradila svoje?

#9841 Одговор

Aleksandra

Zdravo.

Imala sam odnos u kom moj momak KAO ne zna gde je zavrsio ali je meni bilo jasno sta se desilo vrlo brzo, tako da sam nekih 10h posle odnosa uzela tabletu.
    S, obzirom da je taj odnos bio 10-i dan od kad sam dobila menstruaciju (dobila 07.og a odnos je bio 11.og). Nisam mu rekla da sam popila ali smo posle toga imali odnos, nezasticeni doduse, ali ovaj put je morao da vodi racuna sta radi. Dobila sam, danas 19-og, 6 dana posle tablete. Kada treba da ocekujem sl menstruaciju, trebala je biti 30og i da li ce uopste reagovati ova tableta, s’obzirom da je bilo posle pilule nezasticenih ali kontrolisanih odnosa?

#9897 Одговор

Jelena

Ciklus mi je zavrsen 18.07. Ne zasticen odnos sam imala 19.07. A tabletu sam popila 20.07. Krvarenje se pojavilo 25.07. Kao tokom redovnog ciklusa. Mozete li da mi kazete da li je tableta delovala i da li je to normalno da se desi?

#9931 Одговор

Dunja

Zdravo, imala sam sa deckom ne zasticen odnos, sutradan sam imala bolove u stomaku i krvarenje, da li ipak pametnije da popijem tabletu? Hvala unapred

#9983 Одговор

Guča123

Poslednji dan menstruavije decko je svrsio u mene 2 puta nakon 8/sati sam popila tabletu.od tog dana ledja i stomak me.uzasno bole….da li.postoji mogucnost da zakacim..
    .hvala

#10004 Одговор

Eleonora

Popila sam pilulu za dan posle proslo je 14 h da li je pilula delila

#10099 Одговор

jovanabambi

Postovani, prvi ciklus mi je bio od 3. do 7. avgusta, imala sam nezasticen odnos 11., partner i ja nismo bili sigurni da li je .. tako da sam za svaki slucaj nakon 12 sati popila Escapelle pilulu za dan posle. Sve je bilo u redu, proslo je bez mucnine, povracanja itd. Imala sam nakon toga zasticen odnos 14. Nakon 6 dana (17.) pocela sam da krvarim, krvarenje je u parcicima i normalne crvene boje. Kao i svaka normalna menstruacija, samo sto je bezbolno za razliku od inace. Imala sam mozda jedan znak da cu dobiti, nista vise. Naredna menstruacija mi je po kalendaru 30. Mene zanima sledece, kolike su sanse da sam trudna, kada mogu da uradim kucni test i da li ce mi se poremetiti menstrualni ciklus tj kada bih trebalo ocekivati sledecu menstruaciju, otprilike..? Hvala unapred.

#10132 Одговор

Zoran Vanja Canak
    Учесник

Poštovani,
    Imali smo nezaštićen odnos, nakon čega sam popila pililu (tačnije oko 12h nakon odnosa), 3-4 dana nakon toga sam dobila redovno menstruaciju (ocekivanu u tom periodu), a vec ovaj mesec mi kasni vec 10ak dana. Da li postoji mogucnost za trudnocu ili pilula odlaze menstruaciju? Hvala Vam unapred.

#10143 Одговор

Tijana

Poštovani,
    Imala sam nezaštićeni odnos i pola sata kasnije sam popila Escapelle tabletu. Danas,6 dana posle primetila sam braonkastu sluz na donjem vešu. Da li ovo znači da je tableta delovala i da je ovo neka reakcija na nju?
    Hvala unapred na odgovoru!

#10223 Одговор

Dragan

Imao sam nezasticen odnos sa devojkom i nisam svrsio (izvinjavam se na izrazu) u njoj da li postoji mogucnost trudnoce , u plodnim je danima? Hvala

Гледање 785 чланака - 785 до 798 (од 805 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button
,