Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Гледање 799 чланака - 799 до 807 (од 807 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #10275 Reply
    Ognjen
    Гост

Poštovani,
    imao sam nezaštićen odnos prvog dana po predtanku krvarenja (traje uvek 6 dana). Devojka je popila pilulu i dobila nakon tri dana ponovo i trajalo je uobicajeno. Da li ce naredno krvarenje kasniti i ima li razloga za brigu?

#10280 Reply
    Goca
    Гост

Dobar dan .Imam problem vec 3 meseca sa jutarnjim krvarenjem koje je bledo roze boje i posle u toku dana sa zutim i nekad zelenkastim sekretom.bila sam na pregledu doktor mi dao nesto za ispiranje ali nije proslo .Sledeci mesec mi reko da imam ifekciju i dao mi antibiotik da pijem 5 dana ja i moj muz i opet to za ispiranje ali jos nije proslo a terapija je zavrsena.uradjen mi je papa test sve je uredu.Imam spiralu vec 7 god da neizaziva ono takvo stanje ?ako znate staje bez pregleda jel sam daleko dali me mozete posavetovati sta da uzimam od tableta ili vaginolete .unapred hvala

#10293 Reply
    Sanja
    Гост

Poštovani,

Prvi put sam u životu popila tabletu Escapelle, bili su tada plodni dani. Trebalo je da dobijem menstruaciju 14.09. ( inače ciklus je uvek na 25 dana ) , međutim do danas menstruacija kasni. Uradila sam dva puta test na trudnoću 12.09. pred menstruaciju i 17.09. posle tri dana kašnjenja, i oba su bila negativna.
    Molim vas za savet, da li je to normalna reakcija na tabletu i koliko kašnjenje može biti posle kod bi morala da uradim pregled ginekologa?

#10398 Reply
    Mirka
    Гост

Poštovani,imala sam rizičan odnos za vreme ovulacije,posle otprilike 24h od odnosa popila sam escapelle tabletu,menstruaciju sam dobila redovno, bila je možda malo obilnija.Sada mi kasni sledeća menstruacija ale od prethodne nismo imali odnose,da li postoji mogućnost trudnoće?

#10484 Reply
    Maja
    Гост

Postovani imala sam nezasticen odnos 11.10 tabletu sam popila posle 20h. Nedelju dana kasnije dobila sam krvarenje malo manje od obicne menstruacije ali traje vec peti dan. Da li je to krvarenje normalno? Menstruaciju treba da dobijem tek za 9 dana. Hvala

#10519 Reply
    Luka
    Учесник

Moja devojka i ja smo imali odnos i pukao je kondom, za svaki slucaj je popila Escapelle tabletu posle 12 sati, dobila je ranije nego inace (desetak dana ranije), ima povremenu glavobolju. Treba li da brinemo? Hvala

#10551 Reply
    Ivana
    Гост

Poštovani,

Nakon godinu i po presla sam sa yaz na logest tablete. Nisam presla na logest nakon poslednje aktivne pilule yaz-a, već sam završila pakovanje do kraja. I tek onda počela logest. U tom slucaju piše da treba dodatna zaštita. Imala sam odnos sedmi dan pauze logest-a sa potpunom ejakulacijom u meni. Sutradan sam počela drugo pakovanje. Od toga je proslo tri dana. Da li trebam popiti tabletu ?

Unaprijed zahvalna !

#10619 Reply
    Katarina
    Гост

Poštovani imala sam nezaštićen polni odnos sa dečkom oko 22h uveče da bi mi sutradan ujutru rekao da popijem tabletu za dan posle u pitanju je ona na e.. ne znam tačno naziv, ali me zanima da li ima potrebe za brigu jer sam je popila 10h nakon odnosa i manje već u 7 sati ujutru, sutradan tj. Danas ceo dan imam bolove u donjem delu stomaka dok se naprežem ili nešto radim. Inače menstruacija mi je redovna a sledeća je tek 1. Decembra, da li ima potrebe za brigu s’obzirom da su bolovi u donjem delu stomaka jaki a inače nemam ni bolne menstruacije niti išta slično. Molim Vas odgovorite u što kraćem roku. Hvala srdačno. A tek mi je 19 i ne bih želela neželjenu trudnoću zaista.

#10672 Reply
    Sanita
    Гост

Jutro ja BiH samo da pitam posle eskapele pilule sam dobila redovno al slabo skroz imam neko tačkasto krvarenje i bol u donjem delu stomaka prvi dan mi ne islo mnogo a drugi i treći skroz slabo zabrinuta sam molim odg

Гледање 799 чланака - 799 до 807 (од 807 укупно)
Одговор на: Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button
,