Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Гледање 813 чланака - 813 до 826 (од 852 укупно)
  • Аутор
    Чланци
  • #10842 Reply
    Andrijana Blagojevic
    Учесник

Postovani,imala sam nezasticen odnos.pri cemu je moj partner svrsio u mene. bas kada su mi bili plodni dani.uzela sam tabletu posle 24h.i posle nedelju dana uzimanja tog leka sam imala krvarenje,nisam imala bolove kao kada bih trebala da dobijem.i bio je neobican.a moj mentrualni ciklus bi trebao da bude dve nedelje posle.sto znaci da mi je mozda poranio ili ne?i da li postoji mogucnost da sam trudna?

#10851 Reply
    Marija
    Гост

Zdravo. Htela sam da se psavetujem sa vama.
    30.12 sam imala nezasticen odnos,to je bio 5 dan mensteuacije,koja kod mene traje 6-7dana, uvek je redivna i dolazi na 28dana. Sutradan ujutru sam popila pililu jutro posle. Zanima me kad bi trebala da ocekujem sledecu menstruaciju,posto sam procitala da ume da kasni 5-7 dana zbog tablete? I imam li razlog za brigu? Posto imam kalendar i vodim racuna kad su mi plodni dani i ovulacija. Po kalendaru ovulacija je bila 06.01.
    Hvala unapred

#10884 Reply
    Jelena
    Гост

Imala sam dan nakon zavrsenog ciklusa rizican seksualni odnos sa suprogom .posle 5 ,6 sati sam popila tabletu.Nakon nedelju dana sam blago prokrvarila i imala braon iscedak nekih 3 dana.Zanima me samo dali je tableta uspela i time sprecila nezeljenu trudnocu?

#10885 Reply
    Katarina
    Учесник

Pošovani,
    Na 16.dan ciklusa došlo je do nezaštićenog polnog odnosa koji se završio ejakulacijom. 15 sati kasnije popila sam tabletu. Da li treba da se brinem i koja je verovatnoća da će doći do trudnoće?

#10913 Reply
    Sasa
    Гост

Zdravo. Imao sam nezasticen seksualni odnos u noci izmedju subote i nedelje. Bilo je oko 6 ujutru. Bio sam pijan i ne secam se da li sam svrsio u nju ali mislim da jesam, ne zna ni ona. Ona ce danas ujutru otici da kupi tabletu i da je popije. Znaci proci ce oko 28 sati od odnosa. Subota joj je bila poslednji dan menstruacije. Jako se nerviram citav dan. Da li postoji sansa da ostane trudna? Imala je 2 abortusa do sad

#10942 Reply
    Dušica
    Гост

Dobro vece imam jedno pitanje u vezi pilule za dan posle. Menstruaciju sam imala 21dec trajala je 5dana odnos sam imala 8januara 11januara sam popila pilulu za dan posle.Dobila sam 16januara i trajalo mi je 4-5 dana.Sledeca menstruacija je trebalo da bude 11feb ja nisam dobila a odnos nisam imala od 8jan. Sta se desava tu? Hvala unapred na odgovoru

#10944 Reply
    nevena
    Гост

Poštovani, nezaštićen odnos sam imala 7 dana ciklusa,samim tim i zadnji dan menstruacije i popila sam escapelle 14 sati nakon toga,krvarenje mi se javilo 4 dana nakon toga,kolike su šanse da sam trudna?

#10970 Reply
    Kristina
    Гост

Prestala me je menstruacije 14 02 imala sam nezasticen odnos 15 02 isao je do kraja popila sam escappele tabletu posle par sati pisle par dana sam ponovo dobila trajalo je 3 dana da li postoji sansa za trudnocom

#10996 Reply
    Milica
    Гост

Poštovani, imala sam menstruaciju od 5. februara do 11. februara, menstruacije su mi uglavnom redovne 29-30 dana. 16. februara sam imala nezaštićen polni odnos, pri čemu dečko nije svršio u mene, već na nogu, ali smo se uplašili i ja sam popila eskapel 28-29 sati nakon odnosa. 23. februara se javilo braon krvarenje koje je nakon dva dana prešlo u krv, i i dalje traje. Sledeću menstruaciju bi trebalo da dobijem 5. marta. Moje pitanje je da li bi trebalo da očekujem uopšte menstruaciju 5. marta s obzirom da i sada krvarim (mnogo manje nego kada imam regularnu menstruaciju) i da li ovo slabo krvarenje može da se nastavi do 5. marta? Da li treba da se bojim trudnoće? Hvala u napred!

#11067 Reply
    Jelena
    Гост

Postovani,pri odnosu je decku pukao kondom, tako da sam popila tabletu za dan posle otprilike 10 sati posle odnosa. Dobila sam menstruaciju posle nedelju dana, sest dana pre nego sto sam trebala. Menstruacija je bila normalna prvih pet dana koliko mi inace i treje, ali se brao krvarenje nastavilo, sve ukupno vec deset dan. Zanima me ima li razloga za brigu i da li bih trebala da posetim ginekologa? Hvala unapred.

#11527 Reply
    Milica
    Гост

Zdravo, popila sam tabletu 27. Aprila, dobila sam menstruaciju 2.maja i danas se pojavilo krvarenje. Da li je to normalno?

#11542 Reply
    Aleksandra
    Гост

Imala sam odnos bez zastite,i desilo se slucajno imam 18 god, popila sam tabletu u roku od 1h da li ce pomoci?

#11570 Reply
    Jelena
    Гост

Posle tablete escpelle sam dobila ciklus koji je normalan ali traji duze od 10 dana. Da li je to normalno i postoji li sansa da sam trdna obzirom da dugo krvarim?

#11603 Reply
    Jelena
    Гост

Molim vas za odgovor
    Imala sam menz 2.maja i 10. maja sam popila tabletu 4 sata posle nezasticenog odnosa
    18.maja sam prokrvarila nije kao obicna menstruacija i evo 7 dana posle toga meni i dalje traje oskudno krvarenje.
    Sta da radim?

Гледање 813 чланака - 813 до 826 (од 852 укупно)
Одговор на: Одговор #4803 на Escapelle tableta
Ваши подаци:

Call Now Button